Ak Parti, cemaatçilere karşı atağa geçti!

AK Parti'nin yolsuzluk operasyonu sonrası başlattığı görevden almalar TRT'ye uzandı.AK Parti hükümeti devlette adeta Cemaatçi avına çıktı. Bu kez TRT sallandı. Cemaate yakın olduğu söylenen Haber Daire Başkanı gitti.Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a bağl

Gündem 20.12.2013, 22:08
Ak Parti, cemaatçilere karşı atağa geçti!

AK Parti'nin yolsuzluk operasyonu sonrası başlattığı görevden almalar TRT'ye uzandı.

AK Parti hükümeti devlette adeta Cemaatçi avına çıktı. Bu kez TRT sallandı. Cemaate yakın olduğu söylenen Haber Daire Başkanı gitti.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a bağlı olan TRT'de taşlar yerinden oynadı. TRT Haber'in Haber Dairesi Koordinatörü Ahmet Böken ve yardımcısı Ahmet Çavuşoğlu görevinden alındı.

Böken, görevden alınacağını öğrenince öğle saatlerinde yıllık izne çıktı. Haliyle Böken'e görevden alma tebligatının ulaştırılıp ulaştımadığı bilinmiyor.

Ahmet Böken, TRT Haber'in başına Cemaat'in kanalı Samanyolu Televizyonundan getirilmişti.

SIRADA 3 KANAL VAR

TRT'de görevden almaların devam edeceği bildiriliyor. Sırada TRT Şeş, TRT Türk ve TRT Müzik kanalları bunuyor.

KİM GELECEK?

Hükümet TRT Haber'in başına getirmek için kendisine yakın medya grubundan 2 önemli isimle görüşme halinde. Haftasonunda kesinleşmesi durumunda atama yapılacak. Bu kişinin Sabah Grubundan olacağı söyleniyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
EMRE NEHIR 6 yıl önce
Bu Akp yarın birgün Tüm medyayı alacak bu gidişle Tüm Kanalları eline alıyorlar.
güven yılmaz 6 yıl önce
Desenize Fettullah Gülen ve yandaşlarının bu ülkede sonu geldi kazdıkları kuyuya kendileri düşecek baştan beri diyorum bu Feto Yahudi sebataist ama cahil müslümanlar inanmıyor Fetoya göre Hıristiyanlar,Yahudiler cennete girecekmiş sadece dinsizler cehenneme girecekmiş hiç gülesim yoktu.Ey gafiller İslam dinine iman etmeyen cehennemlik Musevilik,Hıristiyanlımta,İslamdı bu dinler değiştirildiği için İslam geldi siz daha hala Fetonun palavralarına inanın sizide Palavralarıyla birlikte ateşe atıyor bu münafık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@