7m


7m

hyundai

Ahmet Davutoğlu, Yarbay Mehmet Alkan'ı anlıyorum

Haber61 – Haber Servisi- Şırnak'ta PKK saldırısı sonucu hayatını kaybeden Yüzbaşı Ali Alkan için Osmaniye'de düzenlenen cenaze töreninde isyan eden Yarbay Mehmet Alkan için Başbakan Ahmet Davutoğlu ilk kez konuştu. Davutoğlu, “ Zor günler geçiriyoruz. Tür

Gündem 25.08.2015, 15:13
Ahmet Davutoğlu, Yarbay Mehmet Alkan'ı anlıyorum

Haber61 – Haber Servisi- Şırnak'ta PKK saldırısı sonucu hayatını kaybeden Yüzbaşı Ali Alkan için Osmaniye'de düzenlenen cenaze töreninde isyan eden Yarbay Mehmet Alkan için Başbakan Ahmet Davutoğlu ilk kez konuştu.

Davutoğlu, “ Zor günler geçiriyoruz. Türkiye tüm zor durumlarda bir araya geliyor. Depremlerde Sellerde ve terör olaylarında olduğu gibi, ateş de düştüğü yer yakıyor. Ben onlarca şehit ailelerini arıyorum. Bu ailelerden öyle cevaplar alıyorum ki, inanın ki duygulanıyorum. Şahit annesi bana “vatan sağ olsun.” Diyor bu kelime karşısında duygulanıyorum. Yarbayımızın silah arkadaşları bayrağımız için mücadele ediyor. Bu sözleri de kardeş açısından söylediğine inanıyorum.”dedi. 


Yorumlar (2)
fatih 7 yıl önce
Sanli yarbayim yarip atmistir hukumeti helal olsun halkin tercumani olmustur.t.ek basiniza iktidar olamayincami baslattiniz catismalari yenimi akliniza geldi pkk dune kadar devletin saraylarinda gorusup davul zurnayla sinirdan iceri siz sokuyordunuz bunlari..ama durun siz bu millet sandiginiz kadar aptal degil ilk secimde alcaksiniz boyunuzun olcusunu..
Altındereli 7 yıl önce
Bugüne kadar hiçbir AKP li askere dahi gitmediki şehit olsunlar onlar bu acıyı bilmezler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@