7m

uzungöl yayla otel

Aday Erzurum, sandığa geldi ve...

MHP Giresun Belediye Başkan adayı Orhan Erzurum, Mithatpaşa İlköğretim Okulu'nda oyunu kullandı.  Erzurum, bugün adeta demokrasi şöleni yaşandığını ve halkın kararını verme günü olduğunu söyledi. MHP Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, oyunu

Gündem 30.03.2014, 14:40
Aday Erzurum, sandığa geldi ve...
MHP Giresun Belediye Başkan adayı Orhan Erzurum, Mithatpaşa İlköğretim Okulu'nda oyunu kullandı. 
 
Erzurum, bugün adeta demokrasi şöleni yaşandığını ve halkın kararını verme günü olduğunu söyledi. MHP Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, oyunu kullanmak için geldiği Mithatpaşa İlköğretim Okulu’nda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Önce bütün oy kullanılacak sandıkları dolaşan Erzurum, sandık görevlilerine başarılar diledi.
 
Oyunu kullandıktan sonra değerlendirme yapan Erzurum; “Hayırlısıyla seçim maratonunun sonuna geldik. Vatandaşlarımız bugün oylarını kullanıyorlar. Huzur ve güven içerisinde bir seçim yaşıyoruz. Giresun’da çok güzel bir seçim kampanyası yaşandı. Centilmence bir yarış oldu. MHP olarak bugün biz de Giresun’da özlediğimiz tabloyu gerçekleştirmek işitiyoruz. Biz siyasetçiler haftalarıdır, aylardır çok konuştuk, projelerimizi anlattık artık son sözü ise sandıkta halkımız söyleyecektir. Ben Giresun’un kazanmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@