Acun'un gurur günü

Geçen yıl yaşanan Van depreminin ardından bölgeye okul yaptıracağını söyleyen Acun Ilıcalı sözünü tuttu.Van’a giden Ilıcalı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nun yerine annesi İlknur Ilıcalı adına yaptırdığı okulun açılışını yaptı  MİLYONLARIN KALBİNİ KAZANIYO

Acun'un gurur günü

Geçen yıl yaşanan Van depreminin ardından bölgeye okul yaptıracağını söyleyen Acun Ilıcalı sözünü tuttu.

Van’a giden Ilıcalı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nun yerine annesi İlknur Ilıcalı adına yaptırdığı okulun açılışını yaptı 
 
MİLYONLARIN KALBİNİ KAZANIYOR
 
VAN and only Acun! Yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği yarışma programlarıyla reyting rekorları kıran Acun Ilıcalı, yaptığı hayır işleriyle de milyonların kalbini kazanıyor! Geçtiğimiz yıl yaşanan ve 644 kişinin hayatını kaybettiği Van depreminden sonra bölgeye okul yaptıracağı sözünü veren Ilıcalı bu sözünü tuttu. Van’ın Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nun yerine bir okul yaptırdı.
 
BABASI ADINA DA OKUL YAPTIRACAK
 
ACUN Ilıcalı, önceki gün annesi İlknur Ilıcalı’nın adına yaptırdığı İlknur Ilıcalı İlköğretim Okulu’nun açılışı için Van’a gitti. İçinde laboratuvarı da bulunan 16 derslikli okulu çok beğendiğini belirtip en büyük hayallerinden birini gerçekleştirdiğini söyleyen Ilıcalı, öğrencilerin sevgi seli karşısında çok duygulandı. Ünlü televizyoncu, “Bu okuldan çıkacak başarılı öğrencilerle gurur duyacağım. İnşallah, Allah rahmetli babam adına da bir okul yaptırmamı nasip eder” dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ERTUĞRUL SAĞLAM
ERTUĞRUL SAĞLAM - 7 yıl Önce

HELALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

YALNIZ KURT TS
YALNIZ KURT TS - 7 yıl Önce

Nedense bu Acun Ilicali'yi hic sevemedim bir kere adam Sikeci Fenerbahce'li birde bir numarali Trabzonspor dusmani yani allah islah etsin.

SIRADAKİ HABER

banner441