kebir reklamı

Acun'dan sevgilisine 800 bin liralık hediye!

4 ay önce kızı Melisa’yı dünyaya getiren Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’nın aldığı ciple Sözcü Pazar’a yakalandı, Subaşı’nın eski formuna kavuştuğu gözlerden kaçmadıYaklaşık 4 ay ön­ce Ame­ri­ka­’da do­ğum ya­pan ve kı­zı Me­li­sa­’yı dün­ya­ya ge­ti­ren Şey­m

Acun'dan sevgilisine 800 bin liralık hediye!

banner197

4 ay önce kızı Melisa’yı dünyaya getiren Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’nın aldığı ciple Sözcü Pazar’a yakalandı, Subaşı’nın eski formuna kavuştuğu gözlerden kaçmadı

Yaklaşık 4 ay ön­ce Ame­ri­ka­’da do­ğum ya­pan ve kı­zı Me­li­sa­’yı dün­ya­ya ge­ti­ren Şey­ma Su­ba­şı­’na sev­gi­li­si Acun Ilı­ca­lı, do­ğum he­di­ye­si ola­rak Ran­ge Ro­ver marka bir cip al­mış­tı. Su­ba­şı, sev­gi­li­si­nin he­di­ye­si olan 800 bin TL’­lik cip ile ilk kez ob­jek­ti­filere ya­ka­lan­dı.

Ün­lü te­le­viz­yon­cu­nun ev­li ol­ma­sı­na rağ­men hâ­lâ be­ra­ber­lik­le­ri göz­ler­den uzak de­vam eden Şey­ma Su­ba­şı, ön­ce­ki gün Be­be­k’­te özel şo­för­lü ci­piy­le gö­rül­dü.

Bir ar­ka­da­şı­nı zi­ya­re­te ge­len Su­ba­şı ara­cı­na bi­ner­ken gö­rün­tü­len­di. Do­ğum yap­ma­sı­na rağ­men kı­sa sü­re­de ki­lo­la­rı­nı ve­ren Su­ba­şı­’nın es­ki for­mu­na ka­vuş­tu­ğu göz­ler­den kaç­ma­dı. Ci­pin pla­ka­sı da özel­di. Pla­ka SM harf­le­ri­ni ta­şı­yor­du.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.