7m


7m

hyundai

Açılış Ahmet Yenilmez’den

Yeşilyurt Belediyesi tarafından Abdullah Gül Parkı'nda hayata geçirilen açık hava sahnesi, 26 Ağustos Çarşamba günü perdelerini açıyor. Etkinliğin ilk günün de ise ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez Malatyalılarla buluşacak.Kültür ve sanatı toplumun her kesimiyle

Gündem 25.08.2015, 20:38
Açılış Ahmet Yenilmez’den

Yeşilyurt Belediyesi tarafından Abdullah Gül Parkı'nda hayata geçirilen açık hava sahnesi, 26 Ağustos Çarşamba günü perdelerini açıyor. Etkinliğin ilk günün de ise ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez Malatyalılarla buluşacak.

Kültür ve sanatı toplumun her kesimiyle buluşturmayı hedefleyen Yeşilyurt Belediyesi tarafından Abdullah Gül Parkı içerisinde oluşturulan açık hava sahnesi, etkinlikler ile kapılarını açıyor. 26 Ağustos Çarşamba günü akşam 20.00'de açılacak olan açık hava sahnesi, ilk gününde ise özel bir konuğunu ağırlayacak. Birçok dizi ve sinemanın yanı sıra tiyatro oyunları ile de halkın büyük beğenisini toplayan ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez, "Çanakkale Kınalı Kuzular" oyunu ile Malatyalılarla buluşacak. Başkan Hacı Uğur Polat, kültür ve sanat projelerine her zaman önem verdiklerini belirterek, yarın açılacak olan açık hava sahnesine herkesin davetli olduğunu söyledi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@