Acı Haber 2 Şehit!

Cizre'den gelen 3 şehit haberinin ardından bu kez bir kara haber de Diyarbakır Sur'dan geldi. TSK, Sur'daki çatışmalarda 3 asker ve 2 polisin ağır yaralandığını, 2 askerin tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit düştüğünü duyurdu.   Genelkurmay Baş

Gündem 01.02.2016, 11:23
Acı Haber 2 Şehit!
Cizre'den gelen 3 şehit haberinin ardından bu kez bir kara haber de Diyarbakır Sur'dan geldi. TSK, Sur'daki çatışmalarda 3 asker ve 2 polisin ağır yaralandığını, 2 askerin tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit düştüğünü duyurdu.
 
Genelkurmay Başkanlığı'nın açıklaması şöyle:
 
"01 Şubat 2016 tarihinde Diyarbakır ili Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu üç kahraman silah arkadaşımız ve iki kahraman polisimiz ağır şekilde yaralanmışlardır.
 
Yaralılarımız derhal hastaneye sevk edilmiş, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen iki silah arkadaşımız kurtarılamayarak saat 09:07'de şehit olmuşlardır.
Yorumlar (2)
zafer Turalı 5 yıl önce
IDAMI GERI GETIRMEMEK ICIN DAHA NEYI BEKLUYORSUN HUKUMET. BU IT SURUSUNU ANCAK DAR AGACI PAKLAR. KOPEEEKLER.
turgay çavga 5 yıl önce
Alın size istikrar her gün en az 3 şehit. Buralar bu hale getirilirken yine AKP başta değilmiydi? Askerin ,Polisin elini kolunu bağlayanlar bunlar değilmiydi? Peki hiç sormayacakmıyız ne oldu da bu hale geldik bu olanların bir sorumlusu yok mu diye. Bakın bu işin sonu kötüye gidiyor ne derseniz deyin bu Oslo görüşmeleri, Dolmabahçe mutabakatları birer Anayasal suçtur ve hesabı sorulur. H.Çelik’in. B.Arınç’ın bu işlerle bizim ilgimiz yok demelerinin altında yatan da budur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@