alexa metrics

banner536

banner572

Acar hala daha KTÜ öğrencisi

İstanbul Gaziosmanpaşa'da meydana gelen polis memuru Mücahit Daştan'ın hayatını kaybettiği ve 3 vatandaşın yaralandığı eylemi gerçekleştiren Nurgül Acar Karadeniz Teknik Üniversitesi Trabzon Meslek Yüksek Okulu ikinci öğretim öğrenci olduğu belirlendi.Son

Gündem 13.12.2012, 10:13
Acar hala daha KTÜ öğrencisi

İstanbul Gaziosmanpaşa'da meydana gelen polis memuru Mücahit Daştan'ın hayatını kaybettiği ve 3 vatandaşın yaralandığı eylemi gerçekleştiren Nurgül Acar Karadeniz Teknik Üniversitesi Trabzon Meslek Yüksek Okulu ikinci öğretim öğrenci olduğu belirlendi.

Son dönemlerde okulla gelerek derslere girmeyen Acar’ın KTÜ’de ki kaydının silinmediği öğrenildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde sorgusuna devam edilen Nurgül Acar'ın göğüs kanseri olduğu ve bir göğsünü aldırdığı öğrenildi.

Akılara başka soruyu getirdi

İstanbul Emniyetinde soruşturması sırasında bir göğsünün alındığı belirlenen Nurgül Acar akıllara bir süre önce gündeme gelen bir konuyu getirdi. Ulusal gazetelere konu olan kadın teröristler göğüslerini aldırarak keskin nişancı oluyor sorusu akıllara geldi. kadın keskin nişancılar göğüslerini alarak keskin nişancılıkta kullanılan ‘SNİPER’ marka tüfeği vücudu ile daha iyi sabitleyerek ve nefes kontrolü ile hedef aldığı canlıya daha net saldırı düzenleye biliyor. Bu yöntem ilk olarak ikinci dünya savaşında Alman Nazi ordusunun kadın subayları tarafından denenmiş ve başarılı olunmuştur. 


Yorumlar (6)
Kadir yılmaz 9 yıl önce
NEYMİŞ EFENDİM 2005 DE POLIS ONU KURTAMIŞ 3 GÜN ÖNCE POLİSE ÖLDÜRÜLDÜ..ŞİMDİ O KTÜ DE Bİ GÖREYİM BEN KAFASINI SIKACAM ONU... !
adil türk 9 yıl önce
Sivil olacak olan bu tim yurt genelinde bu tür olaylara karışanları temizleyecek.Kimvurduya gidecek.Vatana ihanet edene merhamet ve adalet uygularsan.Bumerang gibi gelir kafanı uçurur.Bırakın bu koruma besleme işini.Bu çok ciddi bir mesele .Ciddi meselelerde daha ciddi olunmalı.
adil türk 9 yıl önce
Tek mermi sıkıp kireçli kuyuya atacaksın.
mustafa can 9 yıl önce
dislerini kelpetenle cekip köpek mamasi üreten fabrikada ögütme makinasindan gecirmek lazim bu surati.
erdem aksoy 9 yıl önce
Bu gancığı Sultan Ahmette 5 gün sallandıracaksın ibreti alem için.
oktay atalı 9 yıl önce
bu bayanı bildiri dağıtırken polis hemşerilerimin elinden zor aldı şikecidir bu mutlaka onlarda polis arabasıyla kaçıp polis otosu yaktılar ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@