banner556

3 Pkk'lı etkisiz hale getirildi

Erzincan'ın Kemah ilçesi yakınlarında güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirildi.Alınan bilgiye göre; çatışma  Erzincan -Kemah karayolunun 45'nci kilometresi Acemoğlu mevkisinde

Gündem 15.10.2012, 13:45
3 Pkk'lı etkisiz hale getirildi

Erzincan'ın Kemah ilçesi yakınlarında güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirildi.

Alınan bilgiye göre; çatışma  Erzincan -Kemah karayolunun 45'nci kilometresi Acemoğlu mevkisinde meydana geldi. Erzincan-Kemah ilçesi yakınlarında PKK 'lılara yönelik operasyon düzenleyen jandarma ve özel harekat timleri, sıcak temas sağladığı 3 teröriste 'Teslim ol' çağrısı yaptı. Teröristler silahla karşılık verince çatışma çıktı. Teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 3 terörist silahları ile birlikte etkisiz hale getirildi.

Etkisiz hale getirilen teröristlerin, Erzincan-Kemah kara ve tren yolunda son 2 ay içerisinde meydana gelen 4 ayrı mayınlı saldırıyı gerçekleştirdiği ve aynı bölgede yine tren yoluna yönelik eylem hazırlığı içinde oldukları öğrenildi. Olayla ilgili bölgede geniş çaplı operasyonlar devam ediyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@