24 saatlik evlilik...

Manken eşi Özge Ulusoy'u, 24 saat süren evliliğinin ardından çıkan tartışmalarda dövdüğü, hakaret ve tehdit ettiği iddiasıyla yargılanan yapımcı Ferruh Taşdemir, 2 yıl süren yargılamanın ardından mahkum oldu.Taşdemir'i "yaralama, tehdit ve hakaret" suçlar

Gündem 13.12.2012, 09:16
24 saatlik evlilik...

Manken eşi Özge Ulusoy'u, 24 saat süren evliliğinin ardından çıkan tartışmalarda dövdüğü, hakaret ve tehdit ettiği iddiasıyla yargılanan yapımcı Ferruh Taşdemir, 2 yıl süren yargılamanın ardından mahkum oldu.

Taşdemir'i "yaralama, tehdit ve hakaret" suçlarından toplam 10 ay 8 gün hapis ve 75 bin lira adli para cezasına çarptıran hakim, cezayı "hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına" çevirdi. Kararı büyük sevinçle karşılayan Özge Ulusoy mahkeme çıkışı yakınlarına sarılarak gözyaşı döktü. 

Yorumlar (1)
sultan karayemiş 8 yıl önce
Kupayı almak Şenol Hoca'nın hedefi dediniz...Hem de çok önem verdiğini söylediniz... Evet evet yanlış okumamışım. Ama sizi kınıyorum. Şenol Güneş böyle bir açıklama yapmaz, yapamaz... 2010-2011 sezonunda Beşiktaş karşısına 7 as oyuncudan yoksun çıkıp elenen ve bizim için önemli olan Fener maçı diyen ve de 2-0 yenilen Şenol Hoca asla kupayı alacağım diyemez. Önerim, büyük lokma ye büyük konuşma.. Artık GİİİT..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@