alexa metrics

banner536

Yanında işçi çalıştıranlar dikkat!

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ''Yatırım yapmadığı halde istihdam nedeniyle destek almak isteyen işletmelerimiz için de istihdamın yükünü azaltıcı bazı çalışmalar yapıyoruz'' dedi.Yatırım teşvik sisteminin yürürlükte olduğunu hatırlatan Yılmaz, yeni bir y

Ekonomi 02.02.2013, 15:20
Yanında işçi çalıştıranlar dikkat!

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ''Yatırım yapmadığı halde istihdam nedeniyle destek almak isteyen işletmelerimiz için de istihdamın yükünü azaltıcı bazı çalışmalar yapıyoruz'' dedi.

Yatırım teşvik sisteminin yürürlükte olduğunu hatırlatan Yılmaz, yeni bir yatırım yapılması veya mevcut tesislerin modernizasyonu, genişletilmesi, ilave yatırımlar yapılması halinde zaten mevcut sistemden teşviklerin alınacağını söyledi.
 
Yatırım yapmadığı halde istihdam nedeniyle destek almak isteyen işletmeler için istihdamın yükünü azaltıcı bazı çalışmalar yaptıklarını belirten Yılmaz, "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızın koordinasyonunda bu çalışmalar devam ediyor. İnşallah önümüzdeki dönemde hep bir araya gelip Başbakan Yardımcımız Ali Babacan başkanlığında bu konuları değerlendirip sonuçlandırmaya çalışacağız'' diye konuştu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@