TTSO uzman arıyor

TTSO, Bir Engelli Bin Değerli Projesi için Özel Eğitim Uzmanı arıyor.

Ekonomi 08.03.2017, 13:40
TTSO uzman arıyor

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen “Bir Engelli Bin Değerli” Projesi kapsamında yapılacak eğitimlerde görevlendirilmek üzere özel eğitim uzmanları arandığı bildirildi.

 
TTSO’dan yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

“Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı ile imzalanan, Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu ile İstihdam Edilebilirliklerinin Desteklenmesi Hibe Programı kapsamında, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nca Bir Engelli Bin Değerli isimli proje yürütülmektedir.
 
Proje kapsamında, Trabzon ili ve çevresinde fiziksel engelleri nedeniyle işsiz kalmış, kentsel ve kırsal alanlarda yaşayan, el becerilerine yatkın, tek başına hareket edebilen, fiziksel, zihinsel ve işitme engelli 50 bireye, Mesleki Eğitim ile Kişisel Gelişim Eğitimleri verilecektir. Eğitimler, gümüş hasır örücülüğü, telkâri işleme, gümüş kazaz örücülüğü, tasarım ve girişimcilik alanlarında olacaktır.
 
Belirtilen proje kapsamında, eğitimlerde 6 ay süresince görevlendirilmek üzere; özel eğitim bölümünden mezun ya da özel eğitim uygulamaları alanında MEB onaylı sertifikaya sahip, tercihen askerliğini yapmış (erkek adaylar için), en az 2 yıllık deneyime sahip 3 özel eğitim uzmanı aranmaktadır.
 
Konu hakkında detaylı bilgi için, 0462 326 80 70 (Dahili 265, 281, 282) numaralı telefonlara başvurulabilir.”

 
Başvuruların 15 Mart Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar yapılabileceği belirtildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@