TTSO Kadın ve Genç Girişimciler seçimi

  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları icra komiteleri için seçim yapıldı.TTSO Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitelerinde görev alacak asıl ve yedek üyelikler için üyeler sandık başına gitti. Genç Girişi

Ekonomi 15.12.2012, 14:56
TTSO Kadın ve Genç Girişimciler seçimi

  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları icra komiteleri için seçim yapıldı.

TTSO Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitelerinde görev alacak asıl ve yedek üyelikler için üyeler sandık başına gitti. Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi için yapılan seçimlerde kayıtlı 82 seçmenden 42’si oy kullandı. Toplam 40 oyun geçerli sayıldığı seçim sonunda, Ali Saylam, Eyüp Yanılmaz, Alper Bektaş, Murat Başar Karaosmanoğlu, Tayfun Özlü, Onur Doruk, Ali Han Hikmet Bayram, Metin İskenderoğlu, Elif Çalık, Ufuk Doğru ve Hasan Kamil Hayali Genç Girişimciler İcra Komitesi asıl üyeliklerine seçildi.

Kadın Girişimciler İcra Komitesi için yapılan seçim sonucunda, Emine Gürkök, Acun Erkuoğlu, Ayşe Saral kul, Ayla Pirselimoğlu, Duygu Kobya, Nurcan Göç, Esra Özyazıcı, Hatice Öztürk, Selma Hacısalihoğlu ve Nagihan Uzun İcra Komitesi asıl üyeliklerine seçildi.

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@