TS'ye destek kampanyası

Trabzon ticaret ve Sanayi Odası, İl'deki meslek kuruluşları ve dernekler ile birlikte organize ettiği; 'Trabzonspor'a Desteğe Devam' isimli kampanyayı dün düzenlenen basın toplantısı ile başlattı.  Toplantıya KTÜ Rektörü Prof. Dr. İbharim Özen, Gümüşhane

Ekonomi 11.09.2008, 12:09
TS'ye destek kampanyası

Trabzon ticaret ve Sanayi Odası, İl'deki meslek kuruluşları ve dernekler ile birlikte organize ettiği; 'Trabzonspor'a Desteğe Devam' isimli kampanyayı dün düzenlenen basın toplantısı ile başlattı.

 

Toplantıya KTÜ Rektörü Prof. Dr. İbharim Özen, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü İhsan Günaydın ve Mardin Atuklu Üniversitesi'nin Trabzonlu Rektörü Serdar Bedii Omay, Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Sebahattin Arslantürk, DKİB Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, TSO Meclis Üyeleri ve meslek kuruluşları ile dernek temsilcileri katıldı.

 

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda konuya ilişkin düzenlenen basın toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Eren, Şubat ayında göreve gelen Trabzonspor yönetim kurulunun kurumsallaşma hamlelerini önemli transferlerle süslediğini ve Trabzon'a yeni bir heyecan getirdiğini söyledi.

 

Başkan Eren, kombine kartların satışı konusunda başta Valilik olmak üzere tüm kurumlardan destek istendiğini ve verilen desteğin taraftarların ilgisi ile birleşince rekor sayıya ulaştığını belirtti.

 

Şehirdeki heyecanın üst seviyedeyken, yapılan tüzük kongresine katılımın düşük olmasının toplumun bu tür kongreleri basite almasından ve gerekli ilgiyi göstermemesinden kaynaklandığına işaret eden Başkan Eren, “Bu artık dersler alınması ve değişmesi gereken bir durumdur” dedi.

 

Başkan Eren konuşmasında şu görüşlere yer verdi:
“Bizler Trabzon meslek kuruluşları ve dernekleri olarak; şehirde ve taraftarda var olduğu aşikar bu heyecana ortak olmak ve Trabzonspor Kulübüne maddi destek sağlama amacıyla Trabzonspor taraftarınca çok arzu edilen kısa mesaj kampanyasını başlatmış bulunmaktayız. Tüm Trabzonsporlular Turkcell, Vodafone ve Avea faturalı hatlarından 'TS' yazıp 6761'e göndererek Trabzonspor Kulübü'ne 5 YTL katkıda bulunabilirler. Mesajlar 2 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.”

 

Nurgül Günaydın

 

Yorumlar (9)
basoglu 12 yıl önce
hadi arkadaşlar trabzonspora gönül veren herkes bu kampanyaya katılmalıdır beşiktaş derbisi öncesi futbolcuları ve yönetimin bu taraftar herzaman arkasında olacaktır mesajını verelim ve onlarada bu moral olsun bi sigara parası ama toplu olunca çok şey anlam ifade edebilir.
nuri cebiroglu 12 yıl önce
şu anda başladımı mesaj atabılırmıyız ben dört tane hatlı telefon var hepsındende atacam söz.
HOPALI 12 yıl önce
Evet sanırım başladı arkadaşlar sivasspor da olduğu gibi rezil olmayalım bunun reklamını iyi yappıp bütün taraftarlarımız birer mesaj atsın en az bir milyon ktaraftar birer mesaj atsa 5 milyon ytl para demek buda iyi bir katkıdır selam ve saygı ile EN BÜYÜK VE TEK BÜYÜK TRABZONSPOR
bordomavibeyaz 12 yıl önce
sevgili trabzonsporlular...kombine dediniz okey..forma dediniz...okey..ts dergisi okey...herşey gönlümüzce...olsun rize pazardan sevgilerle..pazar günü stadda görüşmek üzere
ÖZEN 12 yıl önce
ben yolladım ve tesekkur mesajını aldım hakkaten bu kampanyayla trabzonumuza ara transferde ınsallah fatıh tekkeyı katarız lider oyuncuya ihtiyac var adam tekbasına bızı nereler goturdu yaa n buyuk trabzonspor
arakop 12 yıl önce
her şey iyi güzelde sadece faturalı hattı olanların katkı yapabilmesi saçma..
GERÇEK 12 yıl önce
Güzel bir kampanya ama konturlu hatlar içinde aynı yöntemin olması bence şart çünki milyonlarca konturlu hat sahibi var.Onlardan Trabzonspora destek olmak isteyecek olanlarda çoktur.Acil çözüm.
Hezarpa 12 yıl önce
Ben şahsen kampanyayı duyar duymaz mesajımı attım...Sürekli atılan mesajlar ve yapılan yardımın ne kadar olduğu yaynlanırsa daha teşvik edici olur düşüncesindeyim...Herkesi kampanyaya katılmaya davet ediyorum...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@