Trabzonspor fındığı tanıtacak

Trabzon Ticaret Borsası'ndan Trabzonspor Kulübüne gelen talebi değerlendiren yönetim kurulu bundan böyle bölgenin en önemli gelir kaynaklarından fındığında tanıtımına katkıda bulunacak. Buna göre Trabzon Ticaret Borsası tarafından özellikle deplasmanda oy

Ekonomi 26.02.2009, 12:04
Trabzonspor fındığı tanıtacak

Trabzon Ticaret Borsası'ndan Trabzonspor Kulübüne gelen talebi değerlendiren yönetim kurulu bundan böyle bölgenin en önemli gelir kaynaklarından fındığında tanıtımına katkıda bulunacak.

Buna göre Trabzon Ticaret Borsası tarafından özellikle deplasmanda oynanacak müsabakalardan önce Trabzonspor Kulübüne gönderilecek olan fındıklar oyuncular tarafından rakip takım taraftarlarına atılarak bu doğrultudaki çalışmaya ilk start verilmiş olacak.

Kolbastı oyunundan sonra önümüzdeki sezon için gümüş pul desenli gri forma giymeyi planlayarak hamsi çağrışımını güçlendirmeyi hedefleyen Trabzonspor Kulübü fındığa da destek vererek sadece sportif anlamda değil Trabzon'u ve bölgemizi simgeleyen tüm unsurlara sahip çıkma duyarlılığını sürdürecek.

Yorumlar (2)
bordomavisevda 12 yıl önce
çok güzel bi uygulama.yönetimimiz her yönüyle çok güzel işlere imza atıyor.
stress 12 yıl önce
Güzel düşünülmüş. Hangi STÖ'nün fikriyse iyi düşünülmüş. Trabzonspor'un olumlu cevap vermesi ise ayrı bir güzellik.Biz biriz, biz biziz, biz Trabzonsporuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@