MÜSİAD'da görev dağılımı yapıldı

Yönetim kurulu başkanı Ahmet Sarı, yaptığı açıklamada, 16 Ocak 2010 Cumartesi günü Zorlu Grand Otelde gerçekleştirilen 5. Olağan Genel Kurulu sonrası seçilen MÜSİAD Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu'nun 27 Ocak 2010 tarihinde de toplanarak görev bölümü yaptığ

MÜSİAD'da görev dağılımı yapıldı

Yönetim kurulu başkanı Ahmet Sarı, yaptığı açıklamada, 16 Ocak 2010 Cumartesi günü Zorlu Grand Otelde gerçekleştirilen 5. Olağan Genel Kurulu sonrası seçilen MÜSİAD Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu'nun 27 Ocak 2010 tarihinde de toplanarak görev bölümü yaptığını kaydetti.

Yapılan görev dağılımı sonucu, Hanefi Mahitapoğlu (Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İlişkiler Komisyon Başkanı), Abdullah Esat (Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Komisyon Başkanı), Fehmi Şişmanoğlu (Başkan Yardımcısı ve Basın ve Halkla İlişkiler Komisyon Başkanı), Ali Kaan (Eğitim ve Sektör Kurulları Komisyon Başkanı), Alper Bektaş (Bütçe ve Mali İşler Komisyon Başkanı), Selim Alkan (Araştırmalar ve Yayın Komisyon Başkanı), Mesut Cemil Boyner (Dış İlişkiler Komisyon Başkanı), Hüseyin Tüysüz (AB Projeleri Komisyon Başkanı), Bekir Aktür (İletişim ve Üyeler Arası İlişkiler Komisyon Başkanı), Dursun Ali Özderya (İletişim ve Üyeler Arası İlişkiler Komisyon Başkan Yardımcısı), İsmail Kobya (Eğitim ve Sektör Kurulları Komisyon Başkan Yardımcısı), Oykan Gülen (Araştırmalar ve Yayın Komisyon Başkan Yardımcısı), Murat Burbut (Teşkilatlanma Komisyon Başkan Yardımcısı), Zeynep Baş (AB Projeleri Komisyon Başkan Yardımcısı) görevlerine getirildi.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler