banner539

banner526

banner533

banner513

Milli Piyango G.hane'de çekildi

Bir bölümü TRT-1'den canlı olarak yayınlanan programa Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu, Milli Piyango İdaresi Daire Başkanı Ergin İnce, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Günaydın, kamu kurum müdürleri

Ekonomi 29.01.2009, 23:20
Milli Piyango G.hane'de çekildi

Bir bölümü TRT-1'den canlı olarak yayınlanan programa Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu, Milli Piyango İdaresi Daire Başkanı Ergin İnce, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Günaydın, kamu kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Çekiliş programında, büyük ikramiyelerin belirlenmesinin ardından salonda bulunan vatandaşlar arasından 5'ine çekilişle 82 ekran LCD televizyon hediye edildi.

Çekilişlerin tamamlanmasının ardından Valilik Halk Oyunları Kupası'nda stilize dalda birinci olan Ticaret Meslek Lisesi Halk oyunları ekibi mini bir gösteri yaptı. Gümüşhane'yi TRT ekranlarında düzenlenen "Sen Türkülerini Söyle" adlı Türk Halk Müziği Solist Yarışması'nda temsil eden Onur Akgül'ün sahne almasıyla salondaki coşku doruk noktasına ulaştı. Program daha sonra Türk Halk Müziği sanatçıları Şerife Hatun ve Nurullah Akçayır'ın sahne alması ile son buldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@