Loto talihlisi bayiden yardım istedi

Sayısal Loto’nun 4 Aralık tarihli çekilişinde ikramiye kazanan 4 kişiden biri olan Adana’nın Kozan ilçesindeki talihli, ikramiyenin tahsili için kuponu yatırdığı bayi çalışanından yardım istedi.Alınan bilgiye göre, Sayısal Loto’nun bu haftaki talihleri ar

Loto talihlisi bayiden yardım istedi

Sayısal Loto’nun 4 Aralık tarihli çekilişinde ikramiye kazanan 4 kişiden biri olan Adana’nın Kozan ilçesindeki talihli, ikramiyenin tahsili için kuponu yatırdığı bayi çalışanından yardım istedi.

Alınan bilgiye göre, Sayısal Loto’nun bu haftaki talihleri arasında yer alan Tuncay Yalım, kazandığı 822 bin 266 lirayı nasıl tahsil edeceğini bilmediği için bayiye gitti.

Bayi çalışanlarından yardım isteyen ve birlikte gazetecilere fotoğraf çektiren Yalım, 3 aydır işsiz olduğunu söyledi.

Dar gelirli bir ailenin mensubu olduğunu ve daha önce madende çalıştığını belirten Yalım, "Parayı tahsil edince ilk işim borçlarımı ödemek olacak" dedi.

Son iki aydır her hafta 2 TL’lik sayısal loto oynadığını ve her seferinde aynı rakamları yazdığını ifade eden Yalım, şöyle konuştu: "Her hafta 1 veya 2 sayı biliyordum. Bu sefer aynı kuponda hem 4’ü, hem de 6’yı bildim. Şans bu sefer bana güldü. Borçlarımı ödedikten sonra kalan parayla ne yapacağıma daha sonra karar vereceğim." Öte yandan Kozan’daki diğer talihlinin kim olduğu henüz belirlenemedi

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ozzy
ozzy - 9 yıl Önce

ihtiyacı olana çıkması iyi olmuş umarım rabbim doğru yoldan ayrımaz .

iissaa
iissaa - 9 yıl Önce

Para çıkacaksa böyle adamlara çıksın..

Mustafa_K
Mustafa_K - 9 yıl Önce

Sen daha parayı nasıl tahsil edeceğini bilemiyorsun,nasıl harcayacağını nereden bileceksin..Soyup soğana çevirirler seni..

SIRADAKİ HABER

banner441