İkramiyede şanslı iller

Büyük ikramiye en çok bu ildekilere isabet etti...Yılbaşında büyük ikramiye en çok İstanbul'a isabet etti. İstanbul son 20 yıldaki çekilişin 14'ünde talihli çıkardı. Milli Piyango İdaresi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, son 20 yılın yılbaşı çekilişle

İkramiyede şanslı iller
Büyük ikramiye en çok bu ildekilere isabet etti...Yılbaşında büyük ikramiye en çok İstanbul'a isabet etti. İstanbul son 20 yıldaki çekilişin 14'ünde talihli çıkardı.

Milli Piyango İdaresi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, son 20 yılın yılbaşı çekilişlerinde en büyük ikramiyeyi kazanan biletlerin en fazla İstanbul'da satıldığı belirlendi.

İstanbul 20 yılbaşı çekilişinin 14'ünde talihli çıkardı. Böylece İstanbul, 14 çekilişte bir yarım, 24 çeyrek bilet talihlisi çıkararak, 25 kişinin yüzünü güldürdü.

İSTANBUL'U ANKARA VE MERSİN İZLEDİ

Şans sırasında İstanbul'u Ankara takip etti. 20 yılın 6 yılında talihli çıkaran Ankara, 2'si yarım, 9'u çeyrek bilet talihlisi 11 kişiyi zengin etti.

Üçüncü sırada ise Mersin yer aldı. Mersin, Tarsus ilçesiyle birlikte 5 yılbaşı çekilişinde tümü çeyrek bilet talihlisi 6 kişinin yüzünü güldürdü.

Yılbaşı çekilişinde en şanslı bilet ise çeyrek bilet oldu. Son 20 yılın çekilişlerinden 16'sında büyük ikramiyeyi çeyrek biletler kazandı. Büyük ikramiye 3 çekilişte yarım bilete çıkarken, sadece bir çekilişte tam bilete isabet etti.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler