alexa metrics

banner536

Hükümet teklifi değiştirmedi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik: Memura verdiğimiz teklif afaki bir teklif değildir. Hesaplamalarımızı 2012 bütçesi kapsamında yaptık.Memure verdiğimiz  teklifi afaki bir teklif değil diyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, hesa

Ekonomi 16.05.2012, 17:52
Hükümet  teklifi değiştirmedi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik: Memura verdiğimiz teklif afaki bir teklif değildir. Hesaplamalarımızı 2012 bütçesi kapsamında yaptık.

Memure verdiğimiz  teklifi afaki bir teklif değil diyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, hesaplamaların 2012 bütçesi kapsamında yapıldığını söyleyerek "Biz memurumuzu ne zaman kandırdık?" diye sordu.

Çelik, memurlar ile hükümet arasında devam eden toplu sözleşme görüşmelerinin bugünkü oturumunda 5 hizmet koluna ilişkin değerlendirmelerin tamamlandığını belirterek, görüşmelerin geneline ilişkin müzakerelere yarın başlamayı, cuma ve pazartesi günü sürdürmeyi planladıklarını söyledi. Çelik, toplu sözleşme ile ilgili maddelerin metinlerinin yazılmaya başlandığını bildirdi.


Yorumlar (1)
firstclass 10 yıl önce
Meydanlarda sallarken ve oy isterken dünyanın en gelişen 2. ekonomşsşydşk, kriz teğet geçmişti, tüm dünya bizi konuşuyor ve kıskanıyordu, ne oldu da iş maaşlara zama gelince fakiriz yoksuluz paramız yok edebiyatına döndü? Bir de, vergilere zam %15 kendinize zam %60, memura %3+3, siz ülkeyi bu matematiğe göre mi yönetiyorsunuz, belli zaten.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@