Binali Yıldırım'ın bacanağı rüşvet pazarlığında!

İzmir'deki yolsuzluk soruşturmasından medyaya yeni bir görüntü daha sızdı. Video görüntüsünde Binali Yıldırım'ın bacanağı C.H. ile işadamı M.C.B.'ye ait olduğu iddia edilen buluşma anları yer aldı.TEKNİK TAKİBE KARŞI ÖNLEMYayınlanan görüntülerde Binali Yı

Binali Yıldırım'ın bacanağı rüşvet pazarlığında!

İzmir'deki yolsuzluk soruşturmasından medyaya yeni bir görüntü daha sızdı. Video görüntüsünde Binali Yıldırım'ın bacanağı C.H. ile işadamı M.C.B.'ye ait olduğu iddia edilen buluşma anları yer aldı.

TEKNİK TAKİBE KARŞI ÖNLEM

Yayınlanan görüntülerde Binali Yıldırım'ın bacanağı C.H. ile işadamı M.C.B.'nin buluşma anları yer aldı. Diğer görüntülerde ise yine zanlıların para alışverişleri yaptıkları sırada teknik takipten kurtulmak için kullandıkları küçük jammer'ların da ellerinde bulunduğu iddia edildi.

Öte yandan Binali Yıldırım'ın bacanağı C.H. polis tarafından arandığı henüz gözaltına alınamadığı bildirildi.

1.20140109095018.jpg

YORUM EKLE
YORUMLAR
Reisoglu
Reisoglu - 6 yıl Önce

daha önce kendi baskanina koplo kuran bir parti simdi kalesini kaptirma korkusuyla her türlü cirkeflige basvuruyor malesef. Iki is adaminin bulusmasini burada yolsuzluk olarak sunmak ahlak kurallariyla bagdasmiyor. ayrica yolsuzluk ariyorsaniz. CHP nin Koc holdingle ve IS-Bankasiyla olan iliskilerini arastirin. Asil pisligi orada bulacaksiniz. Para kaydirmalar ihaleleriönleme gibi.

SIRADAKİ HABER

banner513