Benzinin litresi 4 TL'yi gördü

Akaryakıt ürünlerine yapılan zamla birlikte 97 oktan kurşunsuz benzinin litresi 4 liraya ulaştı. Zamma tepki gösteren sürücüler, "Umarız en kısa zamanda yapılan bu zamlar geri alınır." temennisini dile getirdi.Türkiye'de akaryakıt firmaları, benzin ve mot

Benzinin litresi 4 TL'yi gördü

Akaryakıt ürünlerine yapılan zamla birlikte 97 oktan kurşunsuz benzinin litresi 4 liraya ulaştı. Zamma tepki gösteren sürücüler, "Umarız en kısa zamanda yapılan bu zamlar geri alınır." temennisini dile getirdi.

Türkiye'de akaryakıt firmaları, benzin ve motorin gibi akaryakıt ürünlerinde belirli oranlarda artış yaptı. Son yapılan zamlarla birlikte benzinin litre fiyatı 4 lirayı buldu. Yapılan akaryakıt zammıyla birlikte 97 oktan kurşunsuz benzin 4 lira, 95 oktan kurşunsuz benzin 3,94 lira ve motorin de 3,26 liraya yükseldi.

Vatandaşlar ise son yapılan zamlara tepki gösterdi. Akaryakıt istasyonlarına gelerek araçlarına yakıt alan vatandaşlar, alıştıkları zamların kendilerine bıkkınlık verdiğini söyledi. Zamların geri alınmasını ümit ettiklerini dile getiren sürücüler, "Aracımız olduğu müddetçe fiyat ne olursa olsun mecburen benzin alacağız. Umarız en kısa zamanda yapılan bu zamlar geri alınır. " dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADIL
ADIL - 9 yıl Önce

Akaryakıtta en büyük tokat ı Türk vatandaşı yiyor.

İnşallah sonu hayırlı olur.Bu gidiş iyi değil.

ADIL
ADIL - 9 yıl Önce

Vatandaş alıştı artık bu yalanlara.Emekliye bir zam verdiler onu kat kat geri aldılar faiziyle beraber.

ENFLASYON RAKAMLARI DÜŞÜK ÇIKTI DİYEREK, İNSANLARI KANDIRIYORLAR.Bu yalana kendileri bile inanır oldu.

kuzey yıldızı
kuzey yıldızı - 9 yıl Önce

çok para,,,en iyisi bisiklet kullanmak..yakıt yok vergi yok..sigorta yok ,kasko yok..hemde spor yapmış oluruz...

araba da sürülmez daha ...

EYPKY
EYPKY - 9 yıl Önce

öyle bir millet oldukki sokagın karşısındaki bakkala arabayla gider olduk. meydandan postaneye didene kadar aynı aracı 3nçü turunu atarken görüyorum. boş boş dolaşan o kadar araba varki. ondan sonra yok pahalı yok bu ne nekadar cok talep görürse okadar fiyat artar. ben arabamı neden evin önünde bırakıp dolmuşla işe gidiyorum hem sabah trafiği çekmemek hem havayı kirletmemek hemde daha ekonomik olduğu için bunun cimrilikle alakası yok insanlar bazı konulara duyarsız kalıyor evet en pahalı yakıt bizim ülkemizde ama hiç tutumlu olmayı yada tasarruf sağlamayı düşündükmü yok, hükümet kadar bizde suçluyuz. bağırır çağırır yine pompanın başına gidip akşama kadar boş boş dolaşırız.

kuzey yıldızı
kuzey yıldızı - 9 yıl Önce

bizim recep 2000 model nissan aldı ..ama şimdiden pişman olmaya başladı gibi...yada tek çare olarak lpg takdıracak...başka kurtarmaz..bu fiyata bu araba sürülmez ki..ocak batırır..yakında millet lpg kuyruğuna girer yada benzinli arabaları satıp..dizel kuyruğuna .....

SIRADAKİ HABER

banner441