banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Benzine kesilen zam bitmiyor

Daha bir kaç hafta önce benzin ve LPG'ye yapılan zammın tüketiciler üzerinde yarattığı etki henüz dinmemişti ki bu sefer tüketici gelen motorin zammıyla şaşkınlık yaşadı. Benzin zammı sonrasında fiyatlar bir miktar geri çekilirken mazot fiyatları sabit ka

Ekonomi 23.12.2010, 13:24
Benzine kesilen zam bitmiyor

Daha bir kaç hafta önce benzin ve LPG'ye yapılan zammın tüketiciler üzerinde yarattığı etki henüz dinmemişti ki bu sefer tüketici gelen motorin zammıyla şaşkınlık yaşadı. Benzin zammı sonrasında fiyatlar bir miktar geri çekilirken mazot fiyatları sabit kalmıştı.

8 KURUŞ

Akaryakıt şirketleri motorine 8 kuruş zam yaptı. Bu sabahtan itibaren geçerli olan yeni pompa fiyatlarına göre 3,22 liraya satılan euro dizel 3.30 liraya çıktı. Kırsal motorin ise 4 kuruş artarak 3,12 liradan 3,16 liraya yükseldi.

TARTIŞMA BÜYÜYECEK GİBİ!

Kamuoyunda benzin zamları tartışılırken, motorine de zam geldi. Akaryakıt dağıtım firmaları 3,82 liraya satılan 95 Oktan kurşunsuz benzinde fiyat değişikliğine gitmezken, bu sabahtan itibaren motorin ve kırsal motorine zam yaptı. İstanbul'da dün akşama kadar 3,22 liraya satılan motorin 3,30 liraya çıktı. Ankara'da da aynı seviyeye ulaşan dizel yakıt, İzmir'de 3,27 liraya alıcı buluyor.

İŞTE POMPA SATIŞ FİYATLARI:

Benzin 3,80-82

Motorin 3,30-3,32

Kırsal motorin 3,16,3,18


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
ancyra 10 yıl önce
Bu memlekette orta direğin arabaya binmesi ne haddine...Yuh diyorum artık...
ADIL 10 yıl önce
Ev tüpü kaçlira oldu haberi olan varmı.Tüpçüye bir sorun.Akaryakıt bütün kesimleri etkiliyor.Ulasımdan gıdaya giyeceğe her ne varsa.Krizi teğet geçiriyorlar arkadaşlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@