banner491

Benzinde büyük(!) indirim

Benzin zamlarının toplumda oluşturduğu huzursuzluğun ardından bugün itibariyle 3-4 kuruş indirime gidildi. 95 Oktan kurşunsuz benzin, İstanbul'da 3.85 liradan 3.82 liraya geriledi. Bazı benzin istasyonlarında fiyatların 3.80 liraya gerilediği de dikkat çe

Benzinde büyük(!) indirim

Benzin zamlarının toplumda oluşturduğu huzursuzluğun ardından bugün itibariyle 3-4 kuruş indirime gidildi. 95 Oktan kurşunsuz benzin, İstanbul'da 3.85 liradan 3.82 liraya geriledi. Bazı benzin istasyonlarında fiyatların 3.80 liraya gerilediği de dikkat çekti. Bazı dağıtım şirketlerinde ise benzinin litresi 3.79 liraya kadar geriledi.

Benzinin litresinin 4 liraya kadar dayanması üzerine, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ile dağıtım şirketlerinin bir araya gelmesi kararlaştırılmıştı. Bugün saat 17.00'da yapılacak toplantıda tavan fiyat dahil bütün alternatifler masaya yatırılacak.

Fiyatlar şehirlere ve firmalara göre değişiklik gösteriyor

MOTORİN FİYATLARI DEĞİŞMEDİ!

Euro dizel         3.22          3.22

Kırsal motorin   3.13          3.13


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADIL
ADIL - 9 yıl Önce

Öyle göstermelik olmasın.Yoksa bunu vatandaşla alay etmek diye değerlendiririz.

schmuhar
schmuhar - 9 yıl Önce

Doğudaki benzini 50 kuruşa irandan, 80 kuruşa suriyeden, 30 kuruşa ıraktan, 1,6 TL ye gürcistandan ve 2 TL ye doğu anadoludaki ev akaryakıt istasyonlarından alırken, biz 3840 TL ye benzin alıyoruz. Avrupayı hiç hesaba katmıyorum. Etrafımızdaki her ülkede petrol çıkıyor, bedava kullanılıyor. bizde altın kadar kıymetli. anlam vermek ne mümkün. acaba sebep nedir? çok mu fazla enayilik yaptıkta semer vuran çok oluyor anlamıyorum.

orka
orka - 9 yıl Önce

Amerika benzini burdan oraya götürüp daha ucuza satarken biz burda resmen kazık yiyoruz ve iktirad partisinin oyları hala %40 civarında, ne diyelim akıl fikir dilemekten başka.

liforida
liforida - 9 yıl Önce

benzin bu ülkenin vurgunudur..

ekrem aydın
ekrem aydın - 9 yıl Önce

çok sayın başbakan olaya el attı, tabiki düşecek fiyatlar. talimat vermiş bir kere canım, üç beş kuruş az mı yani? sizede pes yani aaaaa....

banner441

banner472