banner539

banner526

banner533

banner513

Ağaoğlu'ndan büyük iddia

Ağaoğlu'nun Avrupa yakasında hayata geçireceği ilk proje olan My City Bahçelievler, projenin Bahçelievler'deki satış ofisinde yapılan toplantıda tanıtıldı. Toplantıda konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, yeni projeyle ilgili

Ekonomi 17.02.2009, 22:54
Ağaoğlu'ndan büyük iddia
Ağaoğlu'nun Avrupa yakasında hayata geçireceği ilk proje olan My City Bahçelievler, projenin Bahçelievler'deki satış ofisinde yapılan toplantıda tanıtıldı.

Toplantıda konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, yeni projeyle ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Biz daha önce de krizde oturup ağlamakla hiçbir şey olmayacağını söylemiştik. Ekonomik krize rağmen, Bahçelievler'de satışa erken başlamak zorunda kaldık. My City Bahçelievler'de bin daireyi iki ayda satarız diye iddiaya girelim dediğim zaman kimse yanaşmadı. Ancak arkadaşlarımız ofisi dün sabaha karşı 02:30'da kapatabildiler. İlgi bu kadar yüksek.

İnsanlar kriz nedeniyle yarın ne olacağını bilemiyor ve bazı ihtiyaçlarını erteliyor. Biz işte bu ortamda daire almak isteyenler için ödemelerini erteledik, kârımızı minimize ettik, üstümüze düşen fedakârlığı yaptık. Kriz ortamında demir fiyatları indi, emtia fiyatlarında düşüş yaşandı. Biz bu maliyet düşüşlerini müşterilerimizle paylaşmak istedik. Kârımızdan da fedakarlık yaptık. Hep 3 kazanıyorsak, bugün 1 kazanacağız. İşçi çıkarmak yerine yeni eleman takviyesi de yapıyoruz. Sadece bu projede 2 bin 500 kişi çalışacak. Biz kârımız da dahil, herşeyimizi paylaşan bir şirketiz."

Toplantıda konuşma yapan Akdeniz İnşaat Genel Müdürü Hasan Rahvalı da hazırladıkları ödeme kampanyasına değinerek şunları söyledi:

"Kriz baskısı nedeniyle herkes satın alma kararlarını erteleme eğiliminde. Ancak biz tam da buna cevap verecek bir kampanya tasarladık. My City Bahçelievler'de daire satın almak isteyenler, sadece yüzde 1 peşinat ödeyecek. Yüzde 30'luk ara ödeme ise, kriz sonrasına ertelenerek 30 ay sonra anahtar tesliminde, üstelik istendiği takdirde taksitlendirilerek yapılabilecek."

35 FARKLI DAİRE TİPİ VAR

Toplam 1.220 daireden oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 tiplerinde 35 farklı daire modeli bulunuyor.

My City Bahçelievler için Ağaoğlu'nun özkaynakları kullanılarak geliştirilen kampanyada, daire fiyatının yüzde 1'i peşinat olarak ödendikten sonra Akbank ve Vakıfbank ile yapılan anlaşmalara göre kalan tutara 12 ayda yüzde 0,26 faizle, 120 ayda ise yüzde 1,24 faizle piyasa şartlarının altında konut kredisi fırsatı sunuluyor. Ağaoğlu, 30 ay sonra yapılacak anahtar tesliminde, yüzde 30 tutarında ara ödeme olanağı sunarak, ödemeleri kriz sonrasına erteliyor ve talep edenler için yüzde 30'luk ara ödemeyi de taksitlendirebiliyor.

My City Bahçelievler'de 1+1 dairelerin fiyatları 57 metrekarelik tipte 154.700 liradan başlıyor, 1+1 tip dairelerin en büyüğü olan teraslı modelde 164 metrekarede 266.700 liraya satılıyor. Büyüklükleri 78 ile 107 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerin fiyatları 203 bin 600 liradan, 312 bin 700 liraya, 20 ayrı tipte büyüklükleri 102,5 ile 153 metrekare arasında değişen 3+1 dairelerin fiyatları ise 271 bin 800 liradan, 452 bin 600 liraya kadar farklılık gösteriyor.
Yorumlar (5)
cevahiroğlu 12 yıl önce
zaden ihale inşaat vs. paralı dedinmi dünyada israilliler türkiyede oflular... farkımız müslüman türk oluşumuz....
BOMBACI HAMI 12 yıl önce
Ts için Nuri ALBAYRAK seçildiği günden bu yana verdiğin yıldız oyuncu alıp hediye edeceğim sözün nerde?Birkez olsun verdiğin sözü tut,lütfen?Bunu asla unutmayacağız...
SELIM 12 yıl önce
Allah size daha çok versin. Bir Karadenizli bir Trabzonlu olarak sizin kadar bu benide mutlu eder. Tabi konu siz olunca hafızamda olan vede yerine getirip getirmediğiniz konusunda net bilgi sahibi olmadığım " Trabzonspor a bir yıldız da benden " sözünüz nerde sayın Ağaoğlu. Şayet amaç Ts nin başarısı ise ki öyle olduğunu düşünüyorum o zaman sözünüzü yerine getirmek için mutlaka istediğiniz başkanın olmasımı gerekir?. Şayet bilmediğimiz bir yardımınız varsa yinede özür diliyorum ama her Ts linin sizden böyle bir beklentisi olduğunu hatırlatmak isterim. Selim AYAZ.
arakop 12 yıl önce
bu kadar zengin olup bu kadar sosyal olup hemde trabzonlu ol hemde hiç yardım etme..yemişim ofluluğunu.bende ofluyum.her haberini okurum gurur duyarım.ama trabzonuma özellikle şu dönemde desteğin olsa ne güzel olur..
isimsiz kahraman 12 yıl önce
Ali ağaoğlunun yakın çevresince galatasaraylı olduğu söylenip ve biliniyor...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@