banner536

banner526

banner513

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı son bölümde neler oldu?

Arka Sokaklar

Dizi - Film - TV 07.04.2017, 23:11
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı son bölümde neler oldu?

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 436. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Ameliyatı başarılı geçen Mesut Gümüş'ten intikam almayı kafasına koydu. Arkak Sokaklar yeni bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.


Arka Sokaklar son bölüm özeti

Gümüş doktor ve hemşireleri gazla bayıltarak Mesut’un ameliyatına sızmıştır. Silahı dayayıp tam öldürecekken ekibimiz, aldıkları istihbarat doğrultusunda ameliyathaneye girer. Son anda Mesut’u kurtarırlar ancak Gümüş baygın numarası yaparak hastaneden kaçmayı başarır.

Mesut ve Tunç yeniden ameliyata alınır. Ameliyat başarılı geçer ve ikisi de gözlerini açar. Zeliha ve Alphan, ailelerini karşılarına aldıkları için, kalacak yerleri yoktur. İkisi de arkadaşlarının yanında kalır. Alphan’ın tekrar uyuşturucu madde kullanmaya başlaması üzerine Zeliha ipleri koparır ve boşanmaya karar verir. Alphan’ı girdiği uyuşturucu komasından Hüsnü kurtarır ama bir daha kızının yanına yaklaşmasına izin vermez. Zeliha ailesiyle arasını düzeltir ve evine geri döner.Mesut’un psikolojisi iyice bozulmuştur. Gümüş bulunmadan da rahat etmeyecektir. 
arka sokaklar son bölüm
Gümüş’ün yurtdışında yaşayan karısı Andrea da örgütle bağlantılıdır. İstanbul’a, örgüt üzerinden para getirmeye çalışan kadın, Rıza Baba ve ekibi tarafından takip edilir. Haberi duyan Mesut’ta peşlerine takılır. Mesut bu durumdayken, ekip operasyona katılmasına razı olmaz. Mesut ne yapıp edip Gümüş’ün peşine düşmeye ve intikamını almaya kararlıdır.

Önceki bölümde neler oldu?

Mesut ambulansla hastaneye kaldırılır. Oktay, Mesut’un yanındadır. Haberi alan Rıza Baba ve ekibi büyük şok yaşarlar. Selin ve Hüsnü, ilk uçakla Kovandere’ye, Mesut’un yanına gelirler. Gümüş kaçmıştır ve Mesut’a zarar vermek için her yolu dener. Mesut’un İstanbul’a gelmesi tehlikelidir. Gümüş ise, yapacağı eylem planlaması için İstanbul’a gelir.Mesut hastanede yaşam savaşı veriyor! Mesut’un karaciğerine saplanan kurşun, vücutta hasar yaratmıştır. Hayatta kalabilmesi için karaciğer nakli gerekmektedir. Uygun dokular aranır ve Tunç’un ki uyumludur. Oğlu tereddüt yaşamadan karaciğerinin bir kısmını vermeye hazırdır ancak oğlunun canına zarar vermek istemediği için kabul etmez. Değerleri düşen Mesut’un durumu, gitgide kötüleşir. Ekip, Tunç ve doktorun aldığı ortak bir kararla nakil yapılacaktır. Ancak, ameliyat başladığı sırada Gümüş sinsice bir planla hastaneye sızarak silahını Mesut ve Tunç’a doğrultur.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@