Süper Loto sonuçları 25 Mayıs - Süper Loto çekilişi

Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. 5 haftadır devreden büyük ikramiye yine devretti.

Süper Loto sonuçları 25 Mayıs - Süper Loto çekilişi

Her hafta cuma günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bugün yapıldı. Geçen hafta devreden oyuna bu hafta ikramiyenin artması nedeniyle ilgi de daha fazla oldu. Süper Loto sonuçları na göre yine büyük ikramiye devretti.


Süper Loto sonuçları saat 21.30-22.00 arasında gerçekleştirilen olan çekiliş sonrası şanslı rakamlar şöyle oluştu; 1-3-13- 16- 23- 45. Bu sonuçlara göre 6 bilen olmazken 5 bilen 93 kişi 8 bin 145 lira kazandı.

Süper Loto çekilişi

GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?

18 Mayıs 2017 tarihli çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiye 5, 6, 11, 15, 41 ve 47 rakamlarına isabet etti. Ancak kimse 6 bilemediğinden büyük ikramiye bu haftaya devretti. 9 Milyon 261 Bin 878 TL 9 kuruşluk ikramiye 5. kez devretti. Diğer sonuçlara göre 5 bilen 52 kişi 13 Bin 147 TL 40 kuruş 4bilen 3 Bin 894 kişi 189 TL ve 3 Bilen 86 bin 704 kişi 14 TL 60 kuruş ikramiye kazandı.
Süper Loto sonuçları 25 Mayıs - Süper Loto çekilişi

OYUNUN  ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler