MPİ Süper Loto sonuçları 1 Haziran - Süper Loto çekilişi

Süper Loto Sonuçları 1 Haziran çekilişi ile belli oldu. 6 rakamı doğru tahmin ederek 6 haftadır devreden büyük ikramiyeyi kazanan oldu mu? İşte ayrıntılar.

MPİ Süper Loto sonuçları 1 Haziran - Süper Loto çekilişi

Her hafta perşembe günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi 1 Haziran'da yapıldı. Geçen hafta devreden oyuna bu hafta ikramiyenin artması nedeniyle ilgi de daha fazla oldu.


Noter huzurunda yapılan çekilişte 54 rakam arasından belirlenen 6 rakamın doğru tahmin edilmesi ile büyük ikramiye kazanılıyor. Büyük ikramiyenin yanında 5, 4 ve 3 rakamı doğru tahmin edenlerde daha küçük ikramiyeler kazanıyor.Süper Loto'nun 1 Haziran çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiye 3, 16, 19, 31, 33 ve 37 rakamlarına isabet etti. Bu sonuçlara göre 6 rakamı doğru tahmin eden kimse çıkmadı. 14 Milyon 230 Bin 495 TL 38 kuruş ikramiye 7. kez gelecek haftaya devretti.

Diğer sonuçlara göre 5 bilen 76 kişi 10 Bin 373 TL 80 kuruş, 4 bilen 4 Bin 806 TL 176 kuruş ve 3 bilen 102 bin 133 kişi 14 TL 30 kuruş ikramiye kazandı.

Geçtiğimiz haftanın sonuçları

Süper Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye 1-3-13- 16- 23- 45 rakamlarına isabet etti. Bu sonuçlara göre 6 rakamı doğru tahmin eden kimse çıkmazken 11 Milyon 696 Bin 444 TL 85 kuruş gelecek haftaya devretti.

Diğer Sonuçlara göre 5 bilen 93 kişi 8 bin 145 TL 30 kuruş, 4 bilen 5 bin 631 kişi 144 TL 40 kuruş ve 3 Bilen 111 Bin 63 kişi 12 TL 65 kuruş ikramiye kazandı.

OYUNUN  ÖZELLİKLERİ
 
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
 
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
 
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
 
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.
 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler