İstanbullu Gelin 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 14. bölüm fragmanı çıktı. Geçen hafta neler oldu, tanıtımda neler var? işte detaylar

İstanbullu Gelin 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan ve kısa zamanda önemli ölçüde bir izleyici kitlesine erişen İstanbullu Gelin 13. Bölümü ile ekranlara geldi. Yeni bölümde neler oldu? İstanbullu Gelin 14. bölüm fragmanı da yayınlandı


İstanbullu Gelin 14. bölüm fragmanı

26 Mayıs 2017 Cuma akşamı saat 20:00'de ekranlara gelen bölümde Faruk tüm aileyi etkileyecek bir karar alıyor. Aslı Enver ve Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı dizide Emir'in sürprizi konağa bomba gibi düştü. Faruk için artık bu bardağı taşıran son damla oldu. Aileyi derinden sarsacak bir karar alacak. Kararın etkisi dalga dalga yayılırken gelen acı haberle Boranlar yıkıldı. Süreyya tüm yaşananlara karşı dirayetli durmaya çalışırken tahmin edemeyeceği bir durumla karşılaştı. 

Herkes Süreyya’nın gerçekleri ne zaman öğreneceğini merakla bekliyor. Tüm yaşananlardan sonra Faruk, Süreyya ile beraber konaktan ayrılmaya karar veriyor. Ancak buna en çok üzülen kişi çok tehlikeli sularda yüzen İpek oluyor. Faruk’un aldığı bu kadar herkesi bir hayli sarsarken bir anda aileye çok kötü bir haber geliyor ve Murat çok ciddi bir kaza yapıyor. Gelen haberler de pek iyi değil. Süreyya ise her ne kadar güçlü durmaya çalışsa da daha fazla güçlü duramayacağı çok tuhaf bir tablo ile karşı karşıya kalıyor. Süreyya, Begüm ve Faruk hakkında ne düşünecek? Gerçekleri Süreyya’ya Faruk mu söyleyecek yoksa kendisi hiç de hoş olmayan bir şekilde mi öğrenecek? Süreyya, Begüm’e iyiden iyiye bağlanmaya başlamışken gerçekleri öğrendiğinde neler olacak? Faruk’un içinde Begüm ile alakalı yeni bir şeyler canlanmaya başlayacak mı? Tüm bunlar olurken içten içe kocasının ağabeyine aşık olan İpek ortalığı karıştıracak yeni hamleler yapacak mı? Tüm bu sorular yeni bölümde cevap buluyor.
İstanbullu Gelin 13. Bölüm nefes kesti - 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?
İSTANBULLU GELİN DİZİSİNİN 12. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

İstanbullu Gelin dizisinin son yayınlanan bölümünde Faruk, herkesin ne olacağını heyecan içinde beklediği gerçekler ile nihayet yüzleşmişti. Ancak bu gerçeklerin elbette büyük ve ciddi bir bedeli olacaktı. Son bölümde Süreyya, İpek’in özellikle bıraktığı fotoğraflara bakarken bir anda fenalaşmıştı ve kanama yaşamıştı. Süreyya’nın bu durumunu gören Faruk onu apar topar hastaneye götürmüştü. Süreyya’nın yaşadığı kanama Faruk’u adeta perişan etmişti. İpek’in Süreyya’ya fotoğrafları özellikle verdiğini anlayan Fikret ise İpek’e çıkışmıştı ve araları bir hayli gerilmişti.

Diğer taraftan Faruk da Süreyya da bebekleri için çok endişeleniyorlardı. Çünkü bebeğin gelişimi ile alakalı bazı olumsuz durumların yaşanma ihtimali vardı. Ancak konağa bir bebek haberi daha gelmişti. Bu kez de İpek hamileydi ve büyük bir cümbüş kopmuştu. İpek, Süreyya’nın hamileliğinin kötü gittiğini bildiği için bu kez de kendi hamileliği üzerinden Süreyya’nın üzerine oynamaya başlamıştı.

Nihayetinde Esma Hanım da Faruk da Emir’in aslında Faruk ve Begüm’ün çocuğu olduğunu öğrenmişti. Bu haber herkes için çok ama çok sarsıcıydı. Bundan sonra Esma Hanım’ın ipleri elinde tutması çok zor olabilirdi. Haberi öğrenen Faruk, hem Begüm’e hem de Esma’ya bunu kendisinden saklamış oldukları için çok kızmıştı. Çocuğunun en önemli ve en değerli zamanlarının ondan çalındığını düşünüyordu.
 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler