banner526

banner533

banner513

TTSO’nun kaderi bu grupta

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri 14 Şubat Cumartesi günü TTSO binasında gerçekleştirilecek. Seçimlere az bir süre kala en büyük yarışın 18.Grup olan Bilgisayarlar, Büro Makineleri, Elektronik ve İletişim cihazları grubunda geçeceği izleniyor. MÜS

Bölgesel 09.02.2009, 13:13
TTSO’nun kaderi bu grupta

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri 14 Şubat Cumartesi günü TTSO binasında gerçekleştirilecek. Seçimlere az bir süre kala en büyük yarışın 18.Grup olan Bilgisayarlar, Büro Makineleri, Elektronik ve İletişim cihazları grubunda geçeceği izleniyor.

MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Ahmet Sarı ve TTSO Başkanı Şadan Eren arasında geçecek olan yarışta TTSO'nun en büyük rekabetinin yaşanacağı ve taraflardan herhangi birinin kaybetmesi ile TTSO'nun eski yönetimle mi devam yoksa yeni kişilerle mi devam edeceği belirlenecek.

Şadan Eren başkan yardımcısı Namık Somel ve Ak Parti Merkez ilçe başkan yardımcısı Münir Aydoğdu ile hareket ederken MÜSİAD başkanı Ahmet Sarı, ŞeKer Ertem ve Mustafa Zihni Serdar ile birlikte hareket ediyor.

Yarışı Şadan Eren ve ekibinin kazanması halinde eski yönetimin devam edeceği ortaya koyulurken bu grupta yarışı Ahmet Sarı ve ekibinin kazanması halinde TTSO da tarihi bir değişime gidileceği öngörülüyor.

Oy kullanacak üye sayısı ise 130.

Yorumlar (1)
yoco 12 yıl önce
Tek Başına iktidar Şadan Eren (;

Gelişmelerden Haberdar Olun

@