Trabzonlular Kermese davetli

Okul ihtiyaçlarını karşılamak ve ihtiyaçlı öğrencilere yardım amacı ile okul aile birliği tarafından Meydan'da Kunduracılar Caddesi Sanat Sokağında açılan kermes yarından itibaren Bedri Rahmi Eyüboğlu İlköğretim okulunda devam edecek.Bedri Rahmi Eyüboğlu

Trabzonlular Kermese davetli

Okul ihtiyaçlarını karşılamak ve ihtiyaçlı öğrencilere yardım amacı ile okul aile birliği tarafından Meydan'da Kunduracılar Caddesi Sanat Sokağında açılan kermes yarından itibaren Bedri Rahmi Eyüboğlu İlköğretim okulunda devam edecek.

Bedri Rahmi Eyüboğlu İlköğretim Okulu Okul Aile Birliğ İlk günden bu yana Trabzonlulardan yoğun ilgi gören kermesi  8 Ocak Cuma günü  okulda devam ettirecek.

 

Okul aile birliği Trabzonluların Kermesin açık kalacağı sürede yiyecek alışverişlerini kermes standlarından yaparak eğitime katkıda bulunabileceklerini belirtti.

Bedri Rahmi İlköğretim Okulu Müdürü Abdül Yadigaroğlu Kermesi düzenleyen okul aile birliğine ve kermese katkıda bulunan tüm velilere teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler