Trabzon'daki intiharın sırrı

Edinilen bilgiye göre, Esentepe mahallesi Kulaksızoğlu sokakta dün akşam saat 18.00 sıralarında Sema Küçükkaya (26) isimli anestezi uzmanı genç kız, henüz belirlenemeyen bir nedenle kendilerine ait evdeki odasında genel ve lokal anestezide hastaları uyutm

Bölgesel 14.10.2008, 13:03
Trabzon'daki intiharın sırrı
Edinilen bilgiye göre, Esentepe mahallesi Kulaksızoğlu sokakta dün akşam saat 18.00 sıralarında Sema Küçükkaya (26) isimli anestezi uzmanı genç kız, henüz belirlenemeyen bir nedenle kendilerine ait evdeki odasında genel ve lokal anestezide hastaları uyutmakta kullanılan uyuşturucu ilacı koluna enjekte etti.

Ailesi tarafından baygın olarak bulunan Küçükkaya, Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Öte yandan baba İzzet Küçükkaya'nın kızının içine kapanık birisi olduğunu ve 6 ay önce de intihara teşebbüs ettiğini söylediği öğrenildi. Sema Küçükkaya'nın anestezi uzmanı olarak bir doktorun özel muayenehanesinde çalıştığı ve 3 ay önce bu işten ayrıldığı öğrenildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
utanqac 13 yıl önce
sen ölmedin abla kalbimizdesin :(allah qeride kalanlara sabırlık versin:((

Gelişmelerden Haberdar Olun

@