Trabzon'da otopark ücretleri

Alınan kararlar Ak Partili ve CHP meclis üyeleri tarafından anında onaylandı. Belediye mücavir alanlarındaki yapılaşmayı denetmek amacıyla belediyenin 2010 yılı bütçesinden iki adet araç alınması onaylandı. Çarpık yapılaşmayı önlemek amacıyla kurulacak ol

Bölgesel 08.05.2010, 10:31
Trabzon'da otopark ücretleri

Alınan kararlar Ak Partili ve CHP meclis üyeleri tarafından anında onaylandı. Belediye mücavir alanlarındaki yapılaşmayı denetmek amacıyla belediyenin 2010 yılı bütçesinden iki adet araç alınması onaylandı.

Çarpık yapılaşmayı önlemek amacıyla kurulacak olan denetleme ekibinin kullanacağı araçların alımı meclis üyelerinin oyuyla kabul edildi.

Toplantıda ayrıca otopark ücretsiz olacak 1 saat 4 TL, 2 saat 6 TL, 3 saat 10 TL,  saatten kapanışa kadar ise 15 TL olarak belirlendi.

Engelliler için ilk üç saat bedava olurken resmi araçlardan ücret alınmayacak. İkinci bölgede yer alan otoparklarda ise ilk 20 dakika ücretsiz olup 1 saat 2 TL, 2 saat 3 TL,3 saat 4 TL, 3 ile 6 saat arası 5 TL, 6 saatten kapanışa kadar 7 TL olarak belirlendi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
tans 11 yıl önce
hani belediye otoparkları alıp kendi işletecekti. böylece park fiyatları ucuzlayacaktı. şimdi değişen ne ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@