Seçimi kazanan Eren konuştu

Seçimi kazanarak Meclis Başkanlığı koltuğuna oturan Şadan Eren haber61'e yaptığı açıklamada, “Tatlı bir heyecan yaşadık. Ben biraz daha farklı kazanacağımı düşünüyordum. Demek ki bazı değişiklikler olmuş. Burada yanıldım. Ama sanıyorum, bu iki taraf için

Bölgesel 21.02.2009, 13:45
Seçimi kazanan Eren konuştu
Seçimi kazanarak Meclis Başkanlığı koltuğuna oturan Şadan Eren haber61'e yaptığı açıklamada, “Tatlı bir heyecan yaşadık. Ben biraz daha farklı kazanacağımı düşünüyordum. Demek ki bazı değişiklikler olmuş. Burada yanıldım. Ama sanıyorum, bu iki taraf için de geçerli. Ali Osman Ulusoy'da bir yanılgı içerisinde sanıyorum. Sonuç bizim lehimize tecelli etti. Meclis başkanlığı görevleri çerçevesinde görevlerimizi yerine getireceğiz.
'Ben yönetim kurulu başkanlığına soyunmayacağım' demiştim. Meclise geldim. Suat Bey ve grubu beni destekledi. Benim belli bir makamda olmam gerekiyordu ki TOBB üyeliğinde olayım. 'Mutlaka aday olacaksın, çoğunluk senin arkanda' dediler. Ama şuanda gördüm ki çoğunluk gerçektende arkamdaymış. İşin özü ve aslı bu. Bu hiçbir zaman demek değildir ki Ali Osman Ulusoy'un karşısındayız. O bizim ağabeymizdir. Değerleri aynı yerdedir. TTSO'nun iradesinin şekillenmesinde çok fazla hislerimizi ve duygularımızı kullanamadık, kullanamayız da. Seçilen yönetim hangisi olursa olsun ters düşme gibi bir lüksüm olamaz. Bana meclis böyle bir hak veremez. Biz meclis başkanı olarak görevimizi yapmak zorundayız ” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (3)
muhtarer 12 yıl önce
secim atmosferini başından beri takip ediyordum.şadan beyle aliosman beyi yakınen ve dikkatle dinlemeye calıştım. ali osman bey biraz hissi olsada şadan beyin esasında kendisinden beklenen olgunlukla ve saygı cercevesinde liderlik vsıflarını ön plana cıkararak secim sürecini başarıyla olgunlukla mutevazi tavırlarıyla tamamladı. şimdiden tebrik ederim. hem yeni görevinde hemde tob.daki görevlerinde trabzonu en mükemmel şekilde ifa edeceğine inandığım yönetim kurulu arkadaşlarınıda şimdiden kutluyorum trabzon ve trabzonlu adına tabiki tebrikler şadan başkan tebrikler.
Ayasofya 12 yıl önce
Sayın Şadan EREN,Trabzon Lisesi-Orta bölümünden sınıf arkadaşım...Uzun yıllardır görüşemiyoruz.Yeniden kazandığı TTSO Başkanlığını kutluyorum.Çalışmalarında başarılar diliyorum.Memleketime selamlar...
Adem sogut 12 yıl önce
Şadan bey!i tebrik eder başarılar dilerim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@