banner526

banner533

banner513

Sadri Şener çok kızdı

Trabzon Belediye Meclisi'ne bugün katılım sağlanmadığı için Adıgüzel Fuarcılık'a ait ve atıl durumda bulunan bin 500 m2'lik fuar alanının Trabzonspor'a devri gerçekleşmedi. AK Partili ve CHP'li üyelerin bu konunun gündeme geleceği için meclis toplantısına

Bölgesel 02.03.2009, 18:35
Sadri Şener çok kızdı

Trabzon Belediye Meclisi'ne bugün katılım sağlanmadığı için Adıgüzel Fuarcılık'a ait ve atıl durumda bulunan bin 500 m2'lik fuar alanının Trabzonspor'a devri gerçekleşmedi.

AK Partili ve CHP'li üyelerin bu konunun gündeme geleceği için meclis toplantısına katılmadığı öne sürülüyor. Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, başkanlığında gerçekleştirilen toplantı Çarşamba gününe ertelendi.  

 

AK Partili ve CHP'li meclis üyelerinin bu tutumuna çok sinirlenen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, olay açıklamalarda bulundu.

 

Konuyla ilgili haber61'le telefonda görüşen Trabzonspor Başkanı Şadri Şener, yaptığı açıklamada, “AK Parti'de CHP'de Trabzonspor'a darbe vurmuştur. Şimdi öpüp başlarına koysunlar. Ne orayı istiyorum, ne Migros'u. Belediye Meclis üyeleri de bir daha bana üst kimlik müst kimlik demesinler.

 

Neden gitmiyorlar, meclis toplantısına. Toplantı yapmışlar, bir daha ki döneme bırakmışlar. Şevkimi kırıyorlar. Seçimde 3 oy alabilmek için beni kırıyorlar. Ben daha lüzumluyum diye düşünüyorum öbürlerinden. Bordo-mavi atkıyı vuruyorlar sırtlarına çıkıyorlar kürsüye. E ben nasıl Trabzonspor'u ayakta tutacağım. O zaman ben bu olayı bana karşı bir isteksizlik olarak algılıyorum. Trabzonspor'u herkes görsel olarak seviyor. Maddi olarak sevmiyor. Önce kendi menfaatleri sonra Trabzonspor. 'Bana dokunmayacaksınız ama Trabzonspor'u çok seviyorum' cümle bu dimi. Çimento fabrikasına dokunmayacaksınız ama ben Trabzonspor'u çok seviyorum. Migros'un bakkallarına dokunmayacaksınız ama ben Trabzonspor'u çok seviyorum.

 

Ben onları zannettimki Trabzonsporlular meğer kenardan Trabzonsporluymuşlar. Biz de burada deli gibi uğraşıyoruz, Trabzonspor'u şampiyon yapmak için.

Ben Trabzonspor Kulübü olarak ayda 100 milyar esnafa para ödüyorum. Benim gelirlerime neden mani oluyorlar. 61. dakikada kolbastı oyna. Onu çok seviyoruz. Çünkü o bedava.

Sevgi yetmiyor. Yani statda üst kimlik, maddiyata gelince yok. O zaman buna uygun bir adam bulurlar seçerler giderler” ifadelerini kullandı” dedi. 

 

 

İlgili haberimiz:


Yorumlar (38)
omeyyy 12 yıl önce
Böyle üyelere oy yok.başka şehre gitsinler
Berkba 12 yıl önce
SN.Çavuş'u tebrik ediyorum güzel bir haberi aktardınız.

Maalesef TS li olmak bu olmamalı

başkanıma sonsuz katılıyorum.TS kaşkolu ile bilbordlarda SMS kampanyası reklamı yaparsın toplam elde ettiğin gelir 20bin TL bir deplasman masrafını bile karşılamaz sonra çıkıp Biz TS yardım yaptık diyebiliyorsan Kusura bakma sana o gömlek biraz bol olmuş artık yoluna emekliliğini yaşa....
calimero 12 yıl önce
bunların ne olduğunu bizler çok iyi biliyoruz başkanım. atkıyı takan oy toplamak için 4 dolanıyorlar şehirde ama icraata gelince işte gerçek yüzleri!bütün kıytırık kulüpler stad sözü alırken bizimki sadece göz boyama oy derdiyle kaç senedir oyalama.. çok yazık!!! bunların hiç birine oy vermeyeceksin, hiç kimsenin aklına gelmeyen birine basacaksın oyu!biz bunu başbakanın sözünden sonra yaptık!
oflee 12 yıl önce
Senin ben Allah'ına kurban olim başkan.o kadar dogru konusuyosunki.lafta trabzonsporlu olmak kolay eger sewdıgın ıcın fedakarlık yapabılıyosan sen onu gercekten sewıyosun demektır.o yuzden bos beles konusmalara herkesın karnı tok.bıraz elınız cebınıze gıtsın!!! her zaman arkandayız başkanım sonuna kadar!!!
kolemans 12 yıl önce
kayseri belediyesi nasıl çalışıyo kayserispora onlara bakında biraz ders alın ayıptır ayıp sonuçta kaybeden onlar oldu başkanım nsıl olsa fazla değil şurda topu topu bir ay daha kalırlar orda.insan görünce imreniyo adamların stadına ne olurdu elele verip şu trabzona güzel bir stad yapsak yada kalıcı gelirler verecek alternatifler üretseniz siz kapı kapı dolanın oy isteyin ama icraat yok bu tarabzonluların tek isteği ve sevdiği trabzonspordur aklınız varsa bu takıma yatırım yapın.helel olsun başkanım..
casa 12 yıl önce
Sn.Başkan Trabzonspor menfaatinin olduğu yerde darılmak,küsmek yok sadece kırılmak olabilir o da Trabzonsporu menfaatlerini artırır.Sen işinibilirsin.Trabzonspor hepimizin ortak sevdasıdır.
mamikaraveli 12 yıl önce
form iş merkezi fransızlara peşkeş çekilirken esnaf güllük gülistanlıkdı da trabzon spor iş merkezi yapmaya teşebbüs ettiği zaman mı esnaf zarar göreceği ak partililerin aklına geldi.doğru biz trabzon sporlular fransız değil,aklınız cin gibi çalışıyor allah razı olsun sizden.tek akıllı sizlersiniz.biz kim oluyoruz değil mi
efecee 12 yıl önce
Başkanım senin memnun kalmayacağın adama bizden oy çıkmaz.. Sana Tüm yaptıkların için binlerce teşekkür, bu adamlar senin yapmayı düşündüklerini hayal bile edemezlerrr...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@