İçişleri Bakanı Trabzon'da

Trabzon önemli bir toplantıya ev sahipliği yapıyor. Bugün İçişleri Bakanı Beşir Atalay Trabzon'a gelerek önce Trabzon Valiliği'ni ardından da AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.  İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Jandarma Genel Komutanlığı Harekat Başkanı

Bölgesel 12.02.2009, 17:02
İçişleri Bakanı Trabzon'da

Trabzon önemli bir toplantıya ev sahipliği yapıyor. Bugün İçişleri Bakanı Beşir Atalay Trabzon'a gelerek önce Trabzon Valiliği'ni ardından da AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.  

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Jandarma Genel Komutanlığı Harekat Başkanı Tümg. Hüseyin Güçlü, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Mehmet Habip Soluk, İller İdaresi Genel Müdürü Vasip Şahin, EGM Güvenlik Daire Başkanı İsmail Çalışkan, EGM Terörle Mücadele Daire Başkanı Selim Akyıldız, Trabzon'da gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi Trabzon Bölge Valiler Toplantısı için Trabzon'a geldiler.  

7 İl Valisinin katılacağı toplantıya, İl emniyet müdürleri de katılım gösterecek.

Valiler toplantısı 14.30'da Novotel'de gerçekleştirilecek.

Gelişmeleri haber61'den takip edebilirsiniz...

Yorumlar (2)
chelseali 12 yıl önce
bakan gelmiş hoş gelmiş. ama kardeşim sen neden yolları kapatıyorsun niye milletin özgürlüğünü kısıtlıyorsun.dümyada bir tek bizde bu iş var herhalde. bakan geldi yolu kapat. bravo bravo bravo
oceans 12 yıl önce
bu yolları neden kapatıyosunuz ki.sanki millet sizi yicek.o kadar değerli canınız varsa vekil olmasaydınız.birazda halkın içine karışın sayın vekilim.o kadar yolu gelipte masa başın iki üç söz söylemeyle olmuyo bu işler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@