Gümrükçüoğlu'nun ziyaretleri

Okutan, AK Parti Trabzon milletvekilleri Cevdet Erdöl ve Asım Aykan ile AK Parti Trabzon belediye başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve beraberindeki parti yöneticilerini kabulü sırasında yaptığı konuşmada, Gümrükçüoğlu'nun belediye başkan adaylığı dol

Bölgesel 19.01.2009, 15:41
Gümrükçüoğlu'nun ziyaretleri

Okutan, AK Parti Trabzon milletvekilleri Cevdet Erdöl ve Asım Aykan ile AK Parti Trabzon belediye başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve beraberindeki parti yöneticilerini kabulü sırasında yaptığı konuşmada, Gümrükçüoğlu'nun belediye başkan adaylığı dolayısıyla kamu kurumlarını ve diğer müesseseleri ziyaret ettiğini, bu çerçevede ilk ziyareti Valiliğe yaptıklarını belirtti.

Gümrükçüoğlu'na çalışmalarında başarı dileyen Okutan, ''Demokrasinin güzelliği bu. Güzel bir yarış olacak, seçilmek için halka dönecekler ve halktan onay alınacak. Halka hizmet için tatlı bir yarış, rekabet olacak. Bize düşen seçimi adil, uygun şekilde yapmaya zemin hazırlamaktır. Bunu da en güzel şekilde yapmaya gayret edeceğiz'' dedi.

Gümrükçüoğlu ise AK Parti Trabzon belediye başkan adayı olarak şehrin en büyük mülki amiri olan Vali Okutan'ı ziyaret ederek çalışmalara başladıklarını ifade ederek, ''Barış ve kardeşlik ortamında demokrasinin güzelliği olan yarışma ile bu seçim süreci devam edecektir. Hukuk içinde ve bu güzel yarışın sonucunda Trabzon'a en iyi, en güzel hizmeti getirebilmek için diğer arkadaşlarla sürdürdüğümüz yarışı 30 Mart sabahı sonlandırmış bulunacağız. Biz Trabzon'un en iyisini, en hayırlısını, en doğrusunu takdir edeceğine inanıyoruz'' diye konuştu.

Ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Yorumlar (9)
ABDİ 12 yıl önce
ciğerim erol birsen nerdeyse bizde top yekün ordayız saygılar
ABDİ 12 yıl önce
biz gumushane genclerı erol bırsen nerde bızde ordayız gencler olarak
fatypapy 12 yıl önce
Sn. Başkanım, inşallah seninle birlikte Trabzonumuz hakettiği güzelliklere kavuşacaktır. Yolun açık olsun.
demokles 12 yıl önce
gelin bana da gelinde size fındıktan haberler vereyim gelin gelin ne haberler var bende ...
ABDİ 12 yıl önce
erol birseni beledıyede cok aktıf bir gorevde gormek ıstıyoruz birsen bugune denk kendı işini bırakıp ınsanların işine kosarak insanların gonlunde tah kurmusdur.cigerım nerde biz oradayız.
ABDİ 12 yıl önce
cigerım varsa isralile savas fılıstının yanındayız yasasın cıgerım erol bırsen
niyazi 12 yıl önce
Ne Olursan ol Yine gel
yorguness 12 yıl önce
erol bırsenın çalışmasına bende şahıt oluyorum beledıyede aktıf görev almasından yanayım yaşasın d drenın çiğeri erol birsen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@