Gümrükçüoğlu motive ediyor

Toplantıda konuşan Başkan Gümrükçüoğlu birim müdürlerine, Trabzon'a verdikleri hizmetlerden ötürü kendilerine teşekkür ederek “Bu zamana kadar verdiğiniz hizmetlerden ötürü Allah sizden razı olsun. Fedakarlık yapıyorsunuz. Yaptığınız iş çok kutsal. Bu işi

Gümrükçüoğlu  motive ediyor

Toplantıda konuşan Başkan Gümrükçüoğlu birim müdürlerine, Trabzon'a verdikleri hizmetlerden ötürü kendilerine teşekkür ederek “Bu zamana kadar verdiğiniz hizmetlerden ötürü Allah sizden razı olsun. Fedakarlık yapıyorsunuz. Yaptığınız iş çok kutsal. Bu işi yaparken adaleti her zaman ön planda tutun. Babanızın oğluna dahi ayrıcalık tanımayın. Trabzon halkı bizden hep hizmet bekliyor. Bu nedenle biz her gün bir önceki günden daha çok çalışarak daha iyi hizmetleri ortaya çıkartmalıyız” dedi.


Trabzon Belediyesi'nin var olan ekonomik tablosu ile yatırıma ayıracak çok fazla parası olmadığını ancak bakanlıkların yatırım kalemlerinden Trabzon'a yatırım almak için yoğun uğraş verdiklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Biz proje üreteceğiz. Ankara'da bakanlıklara gideceğiz yatırım alacağız. Bu güne kadar bu konuda önemli mesafeler aldık. Ayasofya Müzesi'nin çevresinin dönüşüm projesi bunun bir sonucudur. Erdoğdu Yolu'ndaki kamulaştırma çalışmaları bunun bir sonucudur. Derelerin üzerlerinin açılması, Zağnos Vadisi'ndeki yıkımlar ve peyzaj düzenlemeleri, Kanuni Bulvarı'nın Karayolları ağına alınması, derin deşarj sisteminin ihalesinin yapılabilecek duruma gelmesi bunun bir sonucudur. Bunu daha da arttırabilmemiz için gayret göstermeliyiz. Sizlerin bu gayrete gerektiği kadar katkı koyacağınıza inanıyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler