Gümrükçüoğlu Çömlekçi projesini anlattı

Vatandaşların yakın ilgi gösterdiği Başkan Gümrükçüoğlu, mahalle sakinleri ile çay içip sohbet etti. Esentepe Mahalle Muhtarı Mustafa Ayvaz'dan mahallenin sorunları ile ilgili bilgiler alan Gümrükçüoğlu, muhtarla birlikte mahallede incelemelerde bulundu.

Gümrükçüoğlu Çömlekçi projesini anlattı
Vatandaşların yakın ilgi gösterdiği Başkan Gümrükçüoğlu, mahalle sakinleri ile çay içip sohbet etti. Esentepe Mahalle Muhtarı Mustafa Ayvaz'dan mahallenin sorunları ile ilgili bilgiler alan Gümrükçüoğlu, muhtarla birlikte mahallede incelemelerde bulundu. Esentepe Mahallesi’ni de içerisine alan Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili vatandaşların sorularını cevaplayan Başkan Gümrükçüoğlu, "TOKİ ile yaptığımız bu önemli ‘Kentsel Dönüşüm Projesi'nde fizibilite çalışmaları tamamlandı. Hâlihazır haritalar çıkarıldı. İmar planı yapıldı. Gayrimenkul değerleme çalışmaları bitirildi. Alan üzerinde uygulanacak avan proje tamamlandı. Ada ada yapımı gerçekleştirilecek bu önemli projede anlaşma sağlanan hak sahiplerine bugüne kadar yaklaşık 13 milyon TL ödeme yapıldı" dedi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT BAŞKAN
MURAT BAŞKAN - 6 yıl Önce

sayın başkan çömlekçiyi anlatsın ben erdoğduyu anlatıyım. BAŞKANIN AĞZINDAN :yolu genişleteceğiz bunun için halkın elinden 3 kuruşa mülklerini istimlak edip yolu yapacağız. sonra hemen alta yani dere mahallesine , son katları ve çatısı yola bakacak şekilde binalar yapacağız. bura değersiz dediğmiiz bölgelerde 400 milyara ev satacağız. ÇÖMLEKÇİDE BÖYLE BİR PROJE OLSA GEREK

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Bu ödeneği çıkaracak becerikli vekiller lazım.

Çömlekçi projesi gerçekten insanları çok baydı.

Çömlekçi ilk ikiye girebilecek çok önemli bir projedir.

Yıllardır bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner513