banner539

banner526

banner533

banner513

Devrilen öğrenci servisindeki sır

Kazada hayatını kaybeden öğrencilerin kısa bir süre önce başka bir minibüsten kaza yapan araca nakledildikleri iddia edildi. İlçeye bağlı Erenler beldesi Çahçer mevkiinde dün akşam meydana gelen trafik kazasında, Servet D. (20) yönetimindeki 61 NE 241 pla

Bölgesel 18.09.2008, 16:12
Devrilen öğrenci servisindeki sır
Kazada hayatını kaybeden öğrencilerin kısa bir süre önce başka bir minibüsten kaza yapan araca nakledildikleri iddia edildi.

İlçeye bağlı Erenler beldesi Çahçer mevkiinde dün akşam meydana gelen trafik kazasında, Servet D. (20) yönetimindeki 61 NE 241 plakalı öğrenci servis minibüsü, sürücüsünün ayağının yanına düşen poşeti almaya çalıştığı sırada direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu uçuruma yuvarlandı. Minibüs yaklaşık 50 metre yuvarlandı.

Araçta bulunan Esra Karamehmet (12) olay yerinde, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmak istenen 7 yaşındaki Ali B. da yolda hayatını kaybetti. Yaralı öğrencilerden Sümeyra Karamehmet de kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kazada 14 kişi de yaralanmıştı. Kazadan yara almadan kurtulan servis sürücüsü Servet D. jandarma tarafından gözaltına alınırken, kazayla ilgili ortaya çıkan bir ayrıntı dikkat çekti.

Erenler beldesindeki ilköğretim okulu tadilatta olduğu için beldedeki öğrencileri Çankaya beldesindeki Yatılı İlköğretim Okulu'na götüren servis minibüsleri, okul çıkışında öğrencileri Çankaya beldesinden alarak Erenler beldesine götürdü.

Servis sürücülerinden Hüseyin B., aralarında kendi oğlu Ali B.'nin de bulunduğu bazı öğrencileri beldeye bağlı İnanlı mahallesine öğrenci götüren Servet D. idaresindeki minibüse nakletti. Belde merkezinden hareket eden Servet D. yönetimindeki 61 NE 241 plakalı minibüs ise yaklaşık 150 metre gittikten sonra sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu uçuruma yuvarlandı.

Öte yandan servis sürücüsü Servet D.'nin halen jandarma tarafından gözaltında tutulduğu öğrenildi.
Yorumlar (6)
tilkimustafa 12 yıl önce
ilçenin milli eğitiminde büyük sorunlar vardır .milli eğitime atanan ymüdür vekili bu ii yapabilecek kapasitede değildir. hemen istifa etmelidir .onu oraya getirenle birlikte . araklıya yazık oluyor .
tilkimustafa 12 yıl önce
ayıptır yatadilat şimdimi yapılır eyyy akkpnin ilçe milli eğitim müdürü.ne hale getirdiniz araklıda eğitimi . ayıptır ya okullar açılmış tadilat var . araklıda eğitimde yönetim sorunu vardır. araklı mill eğitimi ni yönetenler lütfen istifaedin .
tilkimustafa 12 yıl önce
okullar açılmış bu okul tadilatta ayıp kardeşim ya . kim yönetiyor bu ilçeyi akp nin okuma yazma bilmeyen ilçe yönetimimi . kamyon şöferlerine kaldık kardeşim .yanlız bunlar okumada bilmiyor yazık yazık .
kartal 12 yıl önce
İşbilmezler siyasetçilerin peşinde gezerek makam sahibi olursa böyle olayları çok daha duyarız.Hiç bir okulda müdürlük yapmamış birisi direk milli eğitim müdürü oluyor. Müdür olmak için kariyere gerek yok AKP ye yakın durmak yeterlidir.Milli eğitim müdürü istifa etmelidir demeyeceğim çünkü gururlu biri ise eğer başaramadığı bir makamda durmaz.
araklılıalemdar 12 yıl önce
slmlar bende diğer yorumcuya katılıyorum hiç bir okulda müdürlük yapmamış bir kişi nasıl ilçe milli eğitim müdürü olur. lütfen istifa.neden bu okul yazın değilde okul zamanı tadilata alınıp çocuklar yolda izde süründürüldü. sayın müdür istifa. akp yalakalığını bırak lütfen .araklı seninle rezil oluyor. bu çocukların ahı tutar seni
araklılıalemdar 12 yıl önce
ya arkadaşlar araklıda eğitim batmış durumda okul yok okullar çok sıkışık . anadolu lisesi yer bulamaz . yeni yapılan okul açılmaz .bazı okullar yıkılmak üzere. akp araklıya yaptığın tek şey liyakatsiz birini müdür yapmak oldu lütfen akp yönetimi atadığın müdürü al ve git burdan yeter artık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@