Canalioğlu halkı dinledi

Canalioğlu, yaptığı açıklamada, vatandaşların belediye ile ilgili sorunlarını çözüme kavuşturma gayreti içerisinde olduklarını belirterek, şunları kaydetti: ''Gittiğim mahallelerde, karşılaştığım tüm vatandaşlardan dinlediğim ortak sorun iş, aş ve yakacak

Bölgesel 21.10.2008, 16:57
Canalioğlu halkı dinledi
Canalioğlu, yaptığı açıklamada, vatandaşların belediye ile ilgili sorunlarını çözüme kavuşturma gayreti içerisinde olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

''Gittiğim mahallelerde, karşılaştığım tüm vatandaşlardan dinlediğim ortak sorun iş, aş ve yakacak sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Belediye ile ilgili muhtarlıklarımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında yardımcı oluyoruz.

Özellikle yiyecek ve yakacak isteyen yardıma muhtaç ailelerin bu sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Bunun dışındaki bireysel taleplere yasalar çerçevesinde yardımcı oluyoruz.

Toplumsal talepleri de ekip arkadaşlarımızla birlikte değerlendirip kent yararını da gözeterek çözüme kavuşturuyoruz. Bu sorunların dışında en çok karşılaştığımız işsizlik sorunudur.

Bu ne yazık ki, ülke sorunu olduğundan belediye olarak bu konuda yapacak fazla bir şeyimiz yok.''


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
KARAYEMİŞ 13 yıl önce
başkanım sen her zaman halkın arasında oldun...çünkü halk adamısın.. biz ne burnundan kıl aldırmayanları gjrdük...Bravvo sana...yanındayız her zaman...
E.A 13 yıl önce
Sayın başkan herhalde trabzonun eksiklerini görmüyor halkı dinleyerek eksikleri görecek yapmayın belediye ile her habere aynı yorumu yazıyorum kaldırımları işgalden kultarın lütfen!!!!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@