banner539

banner526

banner533

banner513

Bakan Özak toplantıya katıldı

Bakan Özak, Ayasofya Müzesi Müze Mağdurları Platformu tarafından organize edilen toplantıya katıldı. Özak, burada yaptığı açıklamada, Ayasofya Müzesi etrafında evleri bulunan vatandaşların yıllardır çektikleri sıkıntıları bildiklerini, bu konuda çalışmala

Bölgesel 08.02.2009, 15:17
Bakan Özak toplantıya katıldı

Bakan Özak, Ayasofya Müzesi Müze Mağdurları Platformu tarafından organize edilen toplantıya katıldı.

Özak, burada yaptığı açıklamada, Ayasofya Müzesi etrafında evleri bulunan vatandaşların yıllardır çektikleri sıkıntıları bildiklerini, bu konuda çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti.

Trabzon'un gelişimi için birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Bakan Özak, ''Karadeniz Sahil Yolu'nu bitirdik. Bunun yanında birçok kentsel dönüşüm projesi hayata geçti. Trabzon'un çehresini değiştiriyoruz'' diye konuştu.

Toplantıya, AK Parti Trabzon milletvekilleri Asım Aykan ve Cevdet Erdöl, AK Parti Trabzon Belediye Başkan Adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu da katıldı.

Yorumlar (1)
bülent 12 yıl önce
Akyazı projesini istemeyen bir bakan seçimlerde ,cevabını alacaktır,3 sene oldu ayıptır,her ile stad ,futbolun mabedi trabzona ,boş laf kusura bakmayın sayın özak ama gerçekler acıdır tutamıyacağın sözü vermiyeceksin saygılarımla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@