7m


7m

hyundai

Adayı Kasım'da açıklayacağız

AK Parti Trabzon Milletvekili Mustafa Cumur yaklaşan yerel seçimler öncesinde AK Partinin Trabzon belediye Başkan adayını kasım ayı içerisinde açıklayacaklarını belirtti. Cumur, " Trabzon Belediyesi bir beş yıl kaybetmiştir. Bizde hem bu beş yılın yükünü

Bölgesel 02.10.2008, 10:16
Adayı Kasım'da açıklayacağız

AK Parti Trabzon Milletvekili Mustafa Cumur yaklaşan yerel seçimler öncesinde AK Partinin Trabzon belediye Başkan adayını kasım ayı içerisinde açıklayacaklarını belirtti.

Cumur, " Trabzon Belediyesi bir beş yıl kaybetmiştir. Bizde hem bu beş yılın yükünü kaldıracak bir aday hem de gelecek beş yılın plan programın iyi yapabilecek bir aday üzerinde çalışma yapacağız. Şu anda Trabzon halkına nasıl bir belediye başkan adayı istediklerini soruyoruz. Biz Ak Parti olarak Trabzon halkın istediği özellikleri kendinde barından bir Belediye Başkan adayı ile seçime gireceğiz. Bunun içinde çalışmalarımız başlatmış durumdayız"dedi.


Yorumlar (1)
tilkimustafa 14 yıl önce
allahım size şaşıyorum nasıl vekil olmuş bu memleketi yönetiyorsunuz . sayın cumhur bu halk nasıl bir belediye başkanı isatiyormuş onu araştırıyormuş . vay bee araştır kardeşim . bu halk asım aykanın milli görüşte ikin yapmış olduğu belediye başkanlığını istiyor. bu halk recep tayyip erdoğanın milli görüşte ikin yaptığı belediye başkanlığını istiyor . yoksa diğerleri nin hepsi aynı .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@