banner556

>

Anahtar Deliği 29.12.2020

Anahtar Deliğinden bakmaya devam edeceğiz. 29.12.2020

Anahtar Deliği 29.12.2020, 10:18 30.12.2020, 10:37
Anahtar Deliği 29.12.2020

ÜNAL KARAMAN KONUSU YENİDEN AÇILDI BAKIN ŞİMDİ KİM NELERLE GÜNDEME GETİRDİ

Trabzonlu Gençler Tribün Lideri Mehmet Fındıkçı, Ünal Karaman konusunda yine bazı şeylerle gündeme gelenlere göndermede bulundu.
İşte o göndermeleri şu şekilde;
“Bir yıl oldu gideli konuşmam zarar verir dedin Trabzonspor’a… Halen niye konuşmuyorsun? Çünkü haklı bir tarafın yok. İki veya üç defa istifa ettin taraftarın önüne attığın yönetim hep seni engelledi. Gidiyorken paran yatmadan imza bile atmadın hak etmediğin parayı almasaydın ya ?????”
“Her istifa ettiğinde maaşımı yatırın dedin yalan mı çık açıkla.. Soy ismin kadar kahraman olamadın bir Onur Recep Kıvrak kadar olamadın. Hak ettiğim parayı almam dedi istese üç milyon yediyüz el bin euroyu yattığı yerden alırdı. O senin gibi parayı değil armayı seçti ????”
“Karaman sen Şenol hocanın yarımdıcısıyken  Şenol hoca istifa edince sana hocalık verilmediğinde Trabzonspor’a bir ortamda ağır küfürler etmedin mi çık açıkla.”
“Karaman Yusuf’a Abdüşe ve diğerlerine gol attınız mı bana koşacaksınız yoksa kadroya almam dediğin doğrumu çık açıkla”
“Var olsun bize büyük Trabzonspor’u emanet bırakan büyüklerimiz herkes işine baksın biz bir şey bilmeden yazmayız hepsinin arkası dolu herkes boş lafı bıraksın”

ÜNAL KARAMAN

HÜSEYİN BAŞARAN “ADAYIM” DİYEREK ASLINDA NEYİ SAĞLADI?

Trabzonspor’un eski asbaşkanı Hüseyin Başaran, Mehmet Ali Yılmaz döneminde yöneticiliği oldu.
Dün Trabzonspor başkanlığına ‘şartlar oluşursa’ aday olacağını belirtti.
Bu aslına bir nevi camiada, “Ahmet Ağaoğlu rakipsiz” tavrını kırdı.
Başkan Ahmet Ağaoğlu’na “öyle kolay değil, o kadar da rahat değil” mesajını verdi.
Trabzonspor’un her zaman her dönem her ne olursa olsun, karşılığı, seveni büyük de hayran kitlesi var ayrıca epeyce de kökü var!
Sahipsiz değil…
İşte bu önemliydi.
Hüseyin Başaran’ın aday olacağım demesiyle bordo mavi camiada bir rahatlama, bir yükseliş, bir güven tesisi oluştu.
Son olarak şunu da ekleyelim. Sadece Hüseyin Başaran değil bir kaç isim daha adaylığa hazırlanıyor. Camianın ağır toplarından…

O DA KÜSTÜ ŞİMDİ KİMDEN BUNUN CEVABINI ALACAĞIZ?

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bazı konularda haklıdır bazı konularda haksızdır, eleştiririz geçeriz. Ama asbaşkan Mehmet Yiğit Alp neden susuyor?
Neden konuşmuyor?

Özellikle bu yanlış transferleri kim yaptı?
Kimse bilmiyor. 
Bir iddiaya göre Alexander Sörloth’un menajeri.
Diğer bir iddiaya göre Mustafa Erdoğan’ın bu işte bir sözü var.
Eski bir Trabzonspor yöneticisi ile şimdi görevde olan bir yönetici Ankara’da karşılaşmış..
İşte burada bir diyalogda “Transferler neden böyle kim yaptı” diye eski yönetici şu anda ki yöneticiye sorduğunda, “Mustafa Erdoğan ve ekibi” diye bir cümle kullanmış..
Vay ki ne vay…
Acaba gerçek mi?
Biz inanmak istemiyoruz.
En güzel cevabı Asbaşkan verir ama o da küstü konuşmuyor.
Ama kime? Nasıl? 

BİR TELEFON GELDİ TEŞEKKÜR ETTİ VE KAPATTI

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu son günlerde yoğun mesaiye kalmasıyla dikkat çekiyor. 
2020 yılında yapılan tüm çalışmaların listesini daire başkanlarından isteyen Başkan Zorluoğlu aksayan işlerin de hesabını soruyor. 
Ayrıca 2021 yılında yapılması planlanan işler için dosyaları bir bir inceleyerek her konu hakkında daire başkanlarından bilgi aldığı öğrenildi.
Öte yandan Başkan Zorluoğlu’nun ekibinin de son günlerde örnek bir çalışmaya imza attığını öğrendik. 
Belediye içinde bir grup personel kendi aralarında topladıkları paralarla gıda, giysi ve oyuncak alarak kimsesiz çocuklara ve muhtaç ailelere yardım dağıttığı ortaya çıktı. 
Bu konuda bir okuyucumuz bizleri arayarak belediye personelinin bu davranışından ötürü hem Başkan Zorluoğlu’na hem de belediye personeline teşekkür etti.
 

Yorumlar (60)
Ahmet Akyol 1 ay önce
Mehmet Fındıkçı denen arkadaş; pandemi döneminde maçlarda seyirci olmayınca rantı azalmış galiba ki kendini saçma sapan mesajlarla hatırlatma gayreti içersinde...
Tursun 1 ay önce
Ne ünalmış arkadaş ardından ne çok ..var beğenmeyin ama bize kazandırdığı derbi galibiyetlerini çevirdiği maçları morarttığı yorumcuları unutmayın bir gerçeği de ben söyliyim futbolcuyken 2 kat para veren gs a gitmadi
adalante 1 ay önce
Rant deme . yem de yem!
Taraftar 1 ay önce
Söz de TS trübün lideri olan şahıs sen değilmisin kupamız çalındığı 2011 yılında kupamızı vermeyenin kim olduğu bilindiği halde sırf 3-5 lira Trabzona gelen başbakanın boynuna TS umuzun aynısını takan.şimdi de kendine göre birşeyler söylüyorsun.geçmiste yaptığın menfaat ilişkilerinden dolayı artık senin sözlerinin gerçek TS taraftar üzerinde hükmü yoktur vesselâm...
Ruh61 4 hafta önce
Allah konusturuyor canim kardesim konus konus susma!!!
Murat 1 ay önce
Mehmet fındıkçı denen zat o ilk önce torpille girdiği belediye de işe neden gitmediğini açılasın nasıl akp lilerle iş tuttuğunu açıklasın mesela senin nasıl bir insan olduğunu az çok bilen insanlar var o yüzden otur yerine yaranacak diye küçük düşme
Kaan DOBRA 1 ay önce
Hay ağzına sağlık...Haram zıkkım olsun. Hem Trabzon Spor hemde parti üzerinden yalakalık yaparak iş tutan yemlenen kim varsa hakkım haram olsun. çekin Trabzon Spor üzerinden pis elelrinizi.
Temel 1 ay önce
Ula Mehmet Fındıkçı bugün itibariyle banka hesabına bak, paraların yavrulamistir.! Eee seni konuşturan gereğini yapmıştır umarım, koyum ogafaya bı gomar oduni
Ünal 1 ay önce
Ünal hakkında ağır hakaret eden siyasetçi yalakalarının laflarını, otoritelerin açıklamasıymış gibi yayınlamanızı yadırgıyorum.Bu şahıslar mı Trabzona hizmet edecek ...Onlar ancak tapındıkları siyasetçilere yanaşarak üç kuruşluk gündeliklerini kazanmanın telaşesini güdecektirler...yazıkkk....
Gurbetçi Ahmet 1 ay önce
Mehmet fındıkçı denen beleşçi türibün lideri ayağına yolunu bulma derdinde, bunun gibilerin haber değeri yok, bunlar paralı asker gibi kim yemlerse öyle öterler.
Sotkalı 1 ay önce
Bu Mehmet Fındıkçı denen kardeş.MS SOLDIERS diyenler mi kendilerine.hani tribunde kale arkası..Maçlarda Doğu Tribün tezahürata başlarken onların tezahüratını susturmak için tezahürata başlayanların lideri mi..Havaalanında Avcıya çicek verenler mi?Ünal Hocanın adamlığı Milliyetçiliği futbolcuyken de teknik direktörken de tartışması bile olmaz..Hele bu şekillerin yanında..Tribünde birlik beraberlik olmazsa hakemler gelen doğrar giden doğrar SEYİRCİ OLMAK YERİNE TARAFTAR OLMAK LAZIM VESSELAM..Ha Başkanla şöyle oldu böyle oldu.Bunlar bugünün mevzusu değil.Şunu sorgulamak lazım.Başkan Avcıyı istemeyip Başkana rağmen takımın başına geldiyse acaba onu getirenler mi başkanı indirmenin peşinde..Sn başkanım çık açıkla bi basın toplantısında sakın istifa olağanüstü kongre falan değil zaman bizi bırakma.TRABZON ZOR GÜNLERE GİDER. zaman değil ZAMAN KANGREN OLMUŞLARI YÖNETİMDEN EKİBİNDEN UZAKLAŞTIRMA ZAMANIN VE TAZMİNATSIZ ALACAKSIZ BU HOCAYI GÖNDERME ZAMANIN..AMA BASIN ÖNÜNDE ÇIK DOBRA DOBRA AÇIKLA DÖNEN BÜTÜN TEZGAHI SN BAŞKANIM..Bak şimdiden birilerini gazlayıp süreç gösterirse falan söylemleri yaptırıyorlar.sana edepsizce maç sattın şampiyonluk sattın diyen haysiyet yoksunlarını araştırt kim bunlar ve KİMLER VAR BUNLARIN ARKASINDA..
yorumcu 1 ay önce
Tribun lideri once karalamaya calistigi adamin adini soyadini iyice ogrensin.Unal karaman onune gelene kufur de etmis olsa ,Unal karaman hakki olan parayi istemis de olsa Bizim icin degismeyen gercek unal karaman'in son 30 yilin en iyi ve en umut verici futbolunu oynatmis olmasidir.Arkasindan soylenenler bu gercegi degistirmeyecek..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@