banner556

>

Anahtar Deliği 20.12.2020

Anahtar Deliğinden bakmaya devam edeceğiz. 20.12.2020

Anahtar Deliği 20.12.2020, 09:46 20.12.2020, 10:45
Anahtar Deliği 20.12.2020

ÖMER SAĞIROĞLU ÖZÜR DİLEMEDİ AKSİNE SERT ÇIKTI: BİLDİĞİMİZ YOLDA GİDİYORUZ

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, 2-1 kazanılan Çaykur Rizespor maçı sonrasında Haber61 TV’ye açıklamalarda bulundu.
Trabzonspor Kulübü Balkanı Ahmet Ağaoğlu, 4-5 haftadır maç sonrası kameralar önüne geçmiyor, çıkmıyor.
E haliyle Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp de kameralardan uzak duruyor.
Neyse ki Ömer Sağıroğlu, konuştu!
Ama konuşmasında bazı şifreler vardı.
“Geldiğimizde ortada olan tabloyu yapılanları ekonomik sıkıntıları çabuk unuttu insanlar.” diyerek takıma gelen kötü skorlara gelen kötü transferlere gelen tepkilere sitem etti.
Kötü transferlerle alakalı da geri vites yapmadı!
Taraftarlardan özür dilemedi!
Dik konuştu!
“Transferler her zaman eleştirilir” diyerek sert çıktı…
Hatta şunu da söyledi.
Hani yönetim istifa olağanüstü kongre kararı falan diyenlere, yada isteyenlere karşı, “Sonuna kadar biz bildiğimiz yolda devam edeceğiz” şeklinde gönderme yaptı.

AHMET KAYA’DAN VİDEOLU ELEŞTİRİ GELDİ HÜSEYİN ÖRS ES GEÇTİ 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karantina günlerinde Külliyede ağırladığı Irak heyeti ile yemekli görüntülerini paylaşan CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, bir de video paylaştı.
“Koronavirüs saraya uğramıyor mu?
Vatandaşa kuru ekmeği layık görenler,
Esnaf'a "dükkanını kapat, evinde otur, başının çaresine bak" diyenler,
Şatafatlı sofralarda, çalgılı eğlencelerde…” diye yazdı.
İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’ü hemen baktık.
Acaba o da Kaya gibi tepki verir mi, yok vermedi…
Eski bir Trabzon fotoğrafı paylaştı.
Ya görmedi, ya istemedi ya bu tartışmaya girmeyi düşünmedi bilemiyoruz. 
Ama es geçtiği kesin.
Belki bugün görür bilemiyoruz tabi görürse onu da yazarız.

ÖMER BULUT’TAN ERDOĞAN BAYRAKTAR ÇIKARMAK!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nda, Başkanlık görevini vekâleten yürüten Ömer Bulut,  2019 yılında TOKİ Başkanlık görevine asaleten atandı.
Evli ve 2 çocuk babası Ömer Bulut, Trabzon Oflu.
Şimdi bunları neden yazdık…

En son Trabzon ziyaretinde çok sıcaktı. Geçmiş dönemlerdeki gibi değildi.
Ziyaretlerinden sonra yapılanlara baktık.
Sanki şöyle bir şey sezdik!
Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar da TOKİ Başkanlığından Trabzon Milletvekili ve ardından bakan olmuştu.
İşte heh aynısını Ömer bulut için düşünenler var.
Neden böyle diyoruz bu şekilde görüntü verenleri gördük.
Lakin bazıları çok abarttılar!
Zarar verdiklerinin farkında bile değiller.
Trabzon’a bir şeyler yapmaya çalışan TOKİ Başkanı Ömer Bulut, “Baba ocağında olmanın heyecanını yaşıyorum. Trabzon köyünde doğduğum bir şehir. Beni yetiştiren ve üniversite için gurbete gönderen bir şehir. İmkan bulup da hizmet edemediğim zaman, hakkını helal etmemesinden korktuğum bir şehir. Trabzon sağlığımızda dönemesek bile ebedi istirahatimiz için döndüğümüz zaman toprağı ile bize kucak açması için Allah'a dua ettiğimiz bir şehir.” demişti.

AK PARTİ RİZDE’DE REVİRE DÖNDÜ KARANTİNA SAYISI ARTTI 

AK Parti Rize’de 3’ü İl Başkan Yardımcısı 7 yönetici koronavirüse yakalandı.
AK Parti Rize İl Başkan Yardımcılarından Reşit Karavin, Yunus Çoruh ve Kenan Yelkenci ile yönetim kurulu üyeleri Şaban Turgut, Nuğman Toprak, Recep Ali Hapeloğlu ve Ensar Ekşi’nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testleri pozitif çıktı.
İl Başkan Yardımcısı Reşit Karavin ile Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcısı Şaban Turgut’un tedavi süreçleri devam ederken, diğer yöneticilerin ise tedavi süreçleri tamamlandı.
İl Başkan Yardımcısı Karavin’in kardeşi aynı zamanda ÇAYKUR Rizespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Karavin de Kovid-19 testi pozitif çıktığından tedavi altında bulunuyor.
Kentte, basın camiasının sevilen isimlerinden Ardeşen'in Sesi Gazetesi ve Matbaası imtiyaz sahibi Ahmet Özcan Kovid-19’a bağlı olarak hayatını kaybederken, basın camiasının renkli isimlerinden Muhammed Delal ile Ardeşen Belediyesi Basın Danışmanı Gazeteci Salih Navdar’ın ise tedavisi devam ediyor.
CHP Ardeşen İlçe Başkanı Ö.Faruk Buçan’ın annesi Nedime Buçan da Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybederken, Rize il genelinde günlük Kovid-19 vakaları 300 dolayında seyrediyor.


AKYAZI’YA TRAFİK PLANLAMASI BAKANLIKÇA YENİDEN YAPILIYOR

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Trabzon Şehir Hastanesi Projesi’nin ihalesinin ne olduğunu sormak için aradık.
Resmi işlemlerinin devam ettiğini söyledi.
Yani ilk kazma ne zaman atılır belli değil.
İhale süreci tamamlanacak. 
Bir tahmin yürütmesini istedik yapmadı.
Ama biz kendimizce bir ayı bulur diyoruz.
Trafik konusunu sorunca, “Akyazı’da yeni bir ulaşım planlaması gelecek” dedi.
“Nasıl yani?” dedik.
Başkan Revi, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız sayın Adil Karaismailoğlu, Trabzon’u en son ziyaret ettiğinde, Akyazı konusunda talimat verdi. Hastane projesiyle ayrı bir trafik planı yapılacak. Bu ciddi ve büyük bir projedir.” şeklinde konuştu.
Akyazı’da tribünlerin boşaltılması sırasında yaşanan trafik sorunuyla alakalı da Ulaştırma Bakanlığında epey bir çalışma yapılıyormuş. Yakında bu çalışmaları göreceğiz.

Yorumlar (4)
Davut 1 ay önce
Stadyumumve hastaneyi oraya yapıp yolu yapmıyorlar. Bir afet anında oraya insanlar nasıl ulaşacak? Vatan hainliği milletin vergisini hesapsız projelere harcamaktır
Trabzonlu 1 ay önce
Şehir hastahanesi akyazıya sıkıştırılması çok yanlış. Bir proje yaplıyordiken halk ve sivil toplum örgütlerinin fikri alınmalı. Ben yaptım oldu mantığı yanlış. Ayrıca toki başkanın duyguları güzelde insanların elinden alınan talan edilen yerlerle ilgi sesi çıkmıyor.
Dursun 1 ay önce
Trabzon'u Ankara'dan yönetirsen, daha dün yaptığın yolu bugün değiştitirsin.
Yazık boşa giden paralara.
Abdulbaki Çelebi 1 ay önce
Ömer Başkan Trabzon için çok büyük bir şans ikinci Bayraktar da diyebiliriz. Ankara'da kaldığım sürece Trabzon için bir şey isteyip'te boş dönen olmadığına bizzat şahit oldum Ama biz Trabzonlular kendi adamımıza göstel olmak yerine desteklemeyi tercih etsek şehir için çok daha fazla kazancımız olacak. Ama maalesef bizler İŞİNİ İYİ BİLENLERİ değilde İŞİ (insanları kandırmayı iyi becerenleri, türübüne oynamasını bilenleri, iyi yalan söyleyenleri VS.) İYİ BİLENLERİ destekliyor. akıl başa gelince de iş işten geçmiş oluyor. Her alanda böyle MAALESEF.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@