Trabzonspor’da Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde Başkan Adayı Ertuğrul Doğan’ın listesi belli oluyor. Zeyyat Kafkas kimdir? Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Zeyyat Kafkas kaç yaşında ve nerelidir? Bütün ayrıntılar haberimizde…

Zeyyat Kafkas kimdir? Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Zeyyat Kafkas kaç yaşında ve nerelidir?

Bordo mavili kulüpte 25-26 Mart 2023 tarihlerinde Hayri Gür Spor Salonunda Olağanüstü Seçimli Genel Kurul gerçekleştirilecek. Genel Kurul öncesinde Başkan adayı Ertuğrul Doğan Listesini bugün (17.03.2023 Cuma) Divan Başkanlık Kuruluna verdi. 

İlk etapta 7 kişilik bir liste veren Doğan’ın listesinde daha önce de yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Zeyyat Kafkas da yer aldı. Kafkas’ın kim olduğu merak ediliyor.

Zeyyat Kafkas kimdir? Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Zeyyat Kafkas kaç yaşında ve nerelidir?

Zeyyat Kafkas Kimdir?

25 Ocak 1967’de Trabzon’da dünyaya gelen Zeyyat Kafkas, eğitimine İskenderpaşa İlköğretim Okulu’nda başladıktan sonra Kanuni Ortaokulu, Ata Koleji ve Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümünü bitirerek tamamladı.

 Tekstil,Madencilik,Cafe Restaurant işletmeciliği ve Emlak  sektöründe faaliyet gösteren Kafkas,  Williams Tetra /Trabzon Bölge Müdürlüğünde Yönetici Ortak ve Emlak Danışmanı olarak da görev yapmaktadır.

Daha önce bir çok kez Trabzonspor’da yöneticilik yapan Zeyyat Kafkas  birçok sivil toplum örgütünün yönetim kurulu üyelikleri ve başkanlıkları da yaptı.

Estonya Cumhuriyeti’nin Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Sinop, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt illerini kapsayan Fahri Konsolosu unvanını taşıyan Kafkas, sanayici, işadamı, evli, iki çocuk babasıdır.