Turabi'ye destek ise büyük finalde SMS oyları sonucu Nisa Bölükbaşı birinci olduğu için All Star'a isyan eden Nagihan Karadere'den geldi.Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Survivor'da üç kez boy gösteren Turabi Çamkıran, parkurlardaki başarısı ve hırslı yapısı sayesinde iki kez şampiyonluk kupası kaldırmayı başardı. Art arda iki kez Survivor'ı kazanan ilk kişi olan 'Turbo' lakaplı sporcu, All Star 2018'deki son serüvenini ise 6'ncı sırada tamamladı.

"BENİ DİNLEYİN, SAKIN GİTMEYİN"

Son dönemde müstehcen sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde olan Survivor Turabi, 1.9 milyon takipçisinin buldunuğu Instagram hesabından yarışma günlerine sait bir fotoğrafını yayınladı ve "Survivor 2023 yarışmacıları, Survivor hayatlarını kolaylaştırmak istiyorlarsa beni dinlesinler! Onlara tavsiyem; Sakın gitmesinler!" mesajını yazdı.

"YÜZÜNÜ BİLE GÖRMEK İSTEMEDİĞİNİZ KİŞİLERLE AYNI ADADA KALACAKSINIZ"

Yeni yarışmacılara uyarılarda bulunan 35 yaşındaki eski şampiyon, şu ifadeleri kullandı: Eğer açlığa, sivrisineklere, uykusuz ve aç geçecek gecelere, aile ve arkadaş özlemine, sert tahtada aylarca yatmaya, yüzünü bile görmek istemediğin kişilerle aynı adada kalmaya, konsey stresine ve bunlar gibi daha onlarca zorluğa dayanamayacaklarsa sakın ha sakın gitmesinler!

"BEN NEREYE DÜŞTÜM!"

Sevgili yeni Survivor kardeşlerim, aklınızın bile alamayacağı açlıkla ve zorlukla karşılaşacaksınız. Şimdilik içinizden 'Ben dayanırım, ben ne zorluklar, açlıklar gördüm!' diyeceksiniz. İlk haftadan sonra 'Ben nereye düştüm!' diye düşüneceksiniz. Kazasız belasız hepimize güzel bir sezon dilerim. Sabırsızlıkla bekliyorum.

NAGİHAN'DAN YORUM GECİKMEDİ

Turabi'nin çok konuşulan gönderisine, Survivor'ın bir diğer eski yarışmacısı Nagihan Karadere'den yorum geldi. Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olarak tamamladığı 'All Star 2022' sezonunda da mücadele eden ve elendikten sonra yaptığı 'haksızlık' açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiren Nagihan, "Aynen öyle canım benim" diyerek, eski takım arkadaşına destek verdi.