Belirli periyodlarla düzenlenen ziyaretlere Arsin, Yomra, Akçaabat ve Ortahisar ilçelerindeki üretim yapan ve ticaretle meşgul olan üyelerle devam edildi. Üyelerin genel durumları hakkında görüş alışverişinde bulunan TTB başkan ve yöneticileri ayrıca istek ve önerilerini de notlarına aldılar.

TTB Başkanlarının üye ziyaretleri devam ediyor

Ortahisar ilçesi Pazarkapı mevkiinde ticaret yapan borsa üyeleri, başkanlardan fındıkçılar sitesi kurulması hususunda kendilerine yardımcı olmaları talebinde bulundular. 

Üyeler özellikle fındık döneminde Pazarkapı semtine uzun araçların girmesinin zor olduğunu ve büyük sıkıntı yaşadıklarını belirterek, “Sizden bu konuda yardım bekliyoruz. İnanın dükkanlarımıza araçlar girip fındık boşaltırken sıkıntı yaşıyor. Müşterilerimizde de zaman zaman sorunlar yaşanıyor. Bize bu bölgede bir fındıkçılar sitesi kurulursa çok iyi olur” dediler. 

TTB Başkanlarının üye ziyaretleri devam ediyor

TTB Başkanları Özer ve Ergan da önerinin önceki dönemlerde yerel yöneticilerle görüşüldüğünü ancak somut bir adım atılamadığını, ancak konunun yeniden takipçisi olacaklarını söylediler. 

TTB Başkanlarının üye ziyaretleri devam ediyor