alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ve Zeki Yavru konuştu: Başkaları gibi mahkemelere gitmedim!

Trabzonspor'a transfer olmak üzere olan Zeki Yavru ilk açıklamasını Haber61'e yaptı.

Trabzonspor 08.08.2018, 00:16 08.08.2018, 00:34
Ve Zeki Yavru konuştu: Başkaları gibi mahkemelere gitmedim!

Haber61 Spor Servisi - Özel: Tuncay Lakot

Trabzonspor'un büyük ölçüde anlaşmaya vardığı ve yeniden bordo mavili formayı giymek üzere olan Zeki Yavru ilk açıklamayı Haber61'e yaptı.

Akşam saatlerinde Trabzon'a hareket eden Zeki, transfer görüşmeleriyle ve sosyal medyadan kendisine yönelik verilen tepkiyle ilgili açıklamada bulundu. Trabzonspor'un bir evladı olduğunu vurgulayan 26 yaşındaki futbolcu "İnsanlar neden bu kadar tepki gösteriyor, ne yaptım, başkaları gibi kulübü mahkemelere mi verdim" diyerek sitem etti.

Bordo mavili takıma hizmet etmenin kendisi için her zaman bir gurur kaynağı olduğunu kaydeden Zeki " Ben bu takım için her zaman elimden geleni yaptım. Ayrıldığımda kulüpten paramı almadan ayrıldım, başkaları gibi kulübümü mahkemelere vermedim. Yeri geldi çek aldık 1-2 sene paramızın ödenmesini bekledik yine de ses çıkarmadık. Şimdi de Gençlerbirliği ile olan sözleşmemi feshederek bonservisimi alarak bedelsiz geliyorum. İnsanlar neden böyle davranıyor anlamak mümkün değil" şeklinde konuştu.

zeki


Yorumlar (65)
Oktay 3 yıl önce
Boşver Zeki. Yuvana hoşgeldin. Milyonluk adamlarida gördük.Zeki kardeşimizin yetenekleri kisitli olabilir. Istese orta siralarda takimlarda oynar, az para alir,en azindan kendisine tepki ve küfürlerden uzak bir Futbol yaşami sürdürebilirdi. Bizler de Taraftar olarak onu bağrimiza basip destek vermemiz lazim.Zeki ye gel diyorlar geliyor, git diyorlar sesini çikarmadan gidiyor. Zeki nin de bir hasiyeti var.
adem 3 yıl önce
zeki gibi onlarca yüzlerce iyi niyetli topçu var trabzonda. liyakatsız insanlar haketmedikleri yerlere gelirse sonuçlara ağlamayacaksınız.
Hakan 3 yıl önce
Tamam herşeye eyvalla çok iyi niyetlisin ama trabzonsporda oynayacak kalitede değilsin
takım taraftarı 3 yıl önce
Anlamıyormusun insaların senin kişiliğinle bir problemi yok insanların senin futbolunla problemi var hatta senin futbolun bile yok Gençlerbirliği senin bonservisini acaba niye bedeva verdi trabzonspor u çok sevdiklerinden mi hayır her zaman en yüksek parayı bizden almışlar Senin bir yere yapamadığın için bu takıma kaliteli futbolcu lazım senin gibi işe yaramaz fazlasıyla var İnsan biraz düşünür gelip de her maç yuh lanmayı mı özledin
İbrahim 3 yıl önce
Zeki YAVRU ne yaptım demiş sorunda bu zaten hiç bir şey yapmadın..
erdi 3 yıl önce
yetenek ve yetersızlık olayı olabılırmı acaba zeki
0661 3 yıl önce
rahat bırakın adamı. kafası rahat olsun futbolunu oynasın.
zagene 3 yıl önce
bu yaşına kadar ne oynamış ta bundan sonra da oynayacak.Gençlerbirliği neden düşmüş acaba.Zekinin istatistikleri neymiş acaba.ben zekinin oturduğu yedek kulübesini bile izleyemem.
Azaks 3 yıl önce
Benim paradan bir kuruş sana nasip olmaz kombine alacaktım sen gelirsen asla almam
x 3 yıl önce
kombina alan alırdı,almaya niyetin yok
Azaks 3 yıl önce
Benim paradan bir kuruş sana nasip olmaz kombine alacaktım sen gelirsen asla almam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@