Trabzonspor'dan Flaş KAP Bildirimi!

Trabzonspor İshak Doğan'ın Eskişehirspor'a transferini Kamuoyu aydınlatma Platformu (KAP)'a bildirdi. Bordo mavili kulüpten KAP'a yapılan bildirimde "Profesyonel futbolcumuz İshak Doğan'ın Eskişehirspor Kulübü'ne geçici transferi konusunda, görüşmelere ba

Trabzonspor 01.02.2016, 17:12
Trabzonspor'dan Flaş KAP Bildirimi!

Trabzonspor İshak Doğan'ın Eskişehirspor'a transferini Kamuoyu aydınlatma Platformu (KAP)'a bildirdi.

Bordo mavili kulüpten KAP'a yapılan bildirimde "Profesyonel futbolcumuz İshak Doğan'ın Eskişehirspor Kulübü'ne geçici transferi konusunda, görüşmelere başlanmıştır" ifadelerine yer verildi.

kap1.jpg

kap1.jpg

Yorumlar (4)
doğan yıldız 5 yıl önce
başta kararsız olmama rağmen muharrem usta kısa zamanda çok iyi işler yaptı.nihayet akıllı bir başkana kavuştuk.akıllı olma sırası teknik yönetim ve futbolcularda..
Reis 5 yıl önce
Bundanda kurtulduk Iyi niyetliydi fakat hicbirmacda ön Plana çıkamadı
Black 5 yıl önce
Kiralık verilmesi akıllıca olmuş ishak gerekli şansı bulamadı eskişehirde tekrar kendine gelecektir.Trabzonsporun sol bek sıkıntısına çözüm olacak futbolcu ishaktır.Herkes görecek eskişehirdeki permansıyla 2016 ya gidecek sol bek ishak olacaktır ama malesef biz şans vermedik.
okuyan oku 5 yıl önce
Başkan inşallah undan sonra da böyle devam edersin ve bizi istanbul da İstanbul ağalarına boyun eğmekten kurtarırsın şuana kadar güzel şeyler yaptın yolun açık olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@